- دسته‌بندی نشده

حالت جدید بازی Destiny 2 به نام The Menagerie Heroic Mode معرفی شد

حالت جدید بازی Destiny 2 به نام The Menagerie Heroic Mode معرفی شد

حالت Heroic در تاریخ ۲۵ ماه ژوئن برای بخش Season of Opulence در‌دسترس قرار می‌گیرد.

دارندگان محتویات Destiny 2 به نام Annual Passes می‌توانند از بخش ۶ نفره‌ی جدیدی که The Menagerie نام دارد لذت ببرند. بنابراین اگر قصد دارید در چالش خیلی بزرگتری خودتان را محک بزنید، می‌توانید در تاریخ ۲۵ ژوئن این حالت جدید را تجربه کنید که شرایط متنوعی را نیز به بازی اضافه می‌کند. استودیوی بانجی (Bungie) تعدادی از آن‌ها را در آخرین اخبار خود مشخص کرده است.

سطح قدرت مورد‌نیاز برای حالت Heroic Mode از ۷۵۰ تا ۷۷۰ است و به‌طور هفتگی آیتم‌های اصلاحی در بازی وارد می‌شوند که بین باس‌ها متغیر خواهدبود و همچنین بر‌خلاف حالت معمولی بازی، امکان دارد مقابل هر باس شکست بخورید. اگر تمام اعضای تیم شما کشته شوند، آیتم‌های اصلاحی که خاموش شده‌اند همه‌ی بازی‌بازان را به Orbit برمی‌گرداند. همچنین تعداد رویارویی‌ها تکرار نمی‌شوند. اگر در اتمام رویارویی‌تان با باس موردنظر ۱۰۰ درصد ضربه وارد نکرده باشید، به Orbit پرتاب خواهید‌شد.

سیستم Matchmaking در حالت Heroic غیر فعال است و شما باید تیم ۶ نفره‌‌ی خودتان را ایجاد کنید. استودیوی بانجی انواع پاداش‌ها و بسته‌های ویژه‌ای را وعده داده است. بنابراین مشاهده‌ی رقابت بین باهوش‌ترین بازی‌بازان برای تسخیر این پاداش‌ها بسیار جذاب خواهدبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *