- دسته‌بندی نشده

جزئیات جدیدی از داستان و خط زمانی احتمالی Halo Infinite کشف شد

جزئیات جدیدی از داستان و خط زمانی احتمالی Halo Infinite کشف شد

همان طور که می‌دانید در جریان کنفرانس شرکت مایکروسافت در رویداد E3 2019، تریلر جدیدی از بازی Halo Infinite نمایش داده شد. حال به نظر می‌رسد برخی جزئیات جدید و جالب از داستان و خط زمانی بازی کشف شده است.

این اطلاعات توسط یکی از طرفداران سری Halo و با توجه به تریلری که در مراسم E3 2019 نمایش داده شد، بدست آمده است. داستان Halo Infinite 3 سال پس از حوادث بازی Halo 5: Guardian در سال ۲۵۶۱ دنبال می‌شود. در تریلر معرفی بازی در E3 2018، تاریخ ۵/۲۷/۲۵۶۰ نمایش داده شد که بدین معناست که تریلری که در E3 2019 نمایش داده شد، ۱۶ ماه پس از اتفاقات تریلر نمایش داده شده در E3 2018 بوده است.

علاوه بر این، به نظر می‌رسد که در بازی بشریت یک ایستگاه مقاومتی در منطقه‌ی Zeta Halo ساخته و البته آن را از دست داده است. با ترکیب این موضوع و تریلر جدید، به نظر می‌رسد این موارد به این نکته اشاره دارند که Halo Infinite یکی از عناوین تاریک این سری خواهد بود و احتمالا مانند بازی Halo Reach ویژگی یک جنگ پارتیزانی را خواهد داشت. در تریلر جدید به نظر می‌رسد شخصیت Master Chief به یک جنگ بزرگ در حلقه نگاه می‌کند، اما سوالات بدون پاسخ بسیاری در اطراف آن وجود دارد. برای مثال، چه چیزی باعث ایجاد جنگ شد و چرا حلقه نابود شده بود؟ Master Chief چگونه وارد آن فضا شد؟ و سوال آخر اینکه آیا بازگشت شخصیت Cortana عادی است؟ در پایان تریلر نمایش داده احتمالا به وی اشاره شده است، اما ممکن است برای گمراه کردن قرار گرفته شده باشد.

همان طور که می‌بینید سوالات بسیاری وجود دارند. استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) تاکنون اطلاعات زیادی در مورد داستان بازی ارائه نداده است. بازی Halo Infinite قرار است در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و اکس‌باکس اسکارلت منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *