- دسته‌بندی نشده

جزئیاتی از سیستم جمع‌آوری آیتم‌های بازی Marvel’s Avengers منتشر شد

جزئیاتی از سیستم جمع‌آوری آیتم‌های بازی Marvel’s Avengers منتشر شد

در تازه‌ترین مصاحبه‌ی کارگردان آقای نوآه هیوز (Noah Hughes)، کارگردان خلاق بازی Marvel’s Avengers، مشخص شده است که این عنوان همچون بسیاری از بازی‌های هم‌رده‌ی خود از سیستم جمع‌آوری آیتم‌ها بهره خواهد برد.

یکی از اهداف طراحان و سازندگان بازی Marvel’s Avengers، ایجاد تجربه‌ای متفاوت برای بازی‌بازان مختلف است که اخیرا آقای هیوز، یکی از کارگردان‌های این عنوان در رابطه با آن وب‌سایت WCCF Tech مصاحبه‌ای داشته است.

ما می‌خواهیم که بازی‌بازان قهرمانان خود را بر اساس سلیقه و نوع بازی خود تغییر دهند و حتی قابلیت‌های بیشتری نیز دریافت کنند. یکی از مواردی که ممکن است Marvel’s Avengers با دیگر عناوین مشابه تفاوت داشته باشد، در بخش سیستم جمع‌آوری آیتم‌هاست که در این بازی، لباس قهرمان شما در صورت کسب لباس‌های جدید تغییر می‌کنند. در کنار آن‌ها، تجهیزات قهرمان شما نیز با مواردی همچون تکنولوژی و زره‌های جدید ارتقا می‌یابند. پس شما می‌توانید با انتخاب تجهیزات مورد علاقه‌ی خود، به سبکی که می‌خواهید بازی کنید و همزمان، از ویژگی‌های لباس قهرمان خود لذت ببرید.

نکته‌ای که می‌توان از این چند جمله برداشت کرد، این است که شما می‌توانید همچون بازی‌های سبک نقش آفرینی تجهیزات خود را در صورت نیاز تغییر دهید. این آیتم‌ها و تجهیزات اما دارای سطح‌بندی خواهند بود که احتمالا به سه دسته‌ی Rare، Epic و Legendary تقسیم خواهند شد.

تجهیزات بسیاری در بازی وجود دارند که به‌دست‌آوردن آ‌ن‌ها بسیار سخت اما مفید خواهد بود. به نظرم چیزی که بازی را بسیار سرگرم کننده می‌کند، ساخت یک شخصیت بسیار قدرتمند از طریق جمع‌آوری آیتم‌های مناسب است که بخشی از آن نیز به میزان سختی بدست آوردن آن‌ها مرتبط خواهد بود.

ممکن است برای شما نیز این سوال به وجود آید که آیا برای مثال امکان تعویض چکش معروف شخصیت ثور (Thor) با یک سلاح دیگر نیز در بازی وجود دارد؟ در پاسخ باید گفت خیر، چنین امکانی در Marvel’s Avengers وجود ندارد.

در این بخش اما باید یه یک تعادل نسبی می‌رسیدیم تا از این طریق، در صورت تناسب لباس‌ها و تجهیزات با شخصیت مورد نظر بازی‌باز بتواند از آن‌ها استفاده کند.

بازی Marvel’s Avengers در تاریخ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۵ ماه می ۲۰۲۰) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‎شود. در راستای دیگر اخبار مرتبط به این بازی، اخیرا مشخص شده است که این عنوان جهان متعلق به خود را دارا بوده و صحنه‌های سینمایی آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *