- دسته‌بندی نشده

توضیحات کوالیشن در رابطه با لوت‌باکس‌ها و پرداخت درون برنامه‌ای Gears 5

توضیحات کوالیشن در رابطه با لوت‌باکس‌ها و پرداخت درون برنامه‌ای Gears 5

طی مصاحبه‌ی جدیدی که از اعضای استودیوی کوالیشن (Coalition) صورت گرفته است، این استودیو توضیحاتی در رابطه با لوت‌باکس‌ها و همچنین پرداخت درون برنامه‌ی آخرین اثر خود یعنی Gears 5 را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

خبر خوبی که در این مصاحبه به طرفداران ارائه شد این است که Gears 5 دارای لوت‌باکس‌های مرسوم و خریدنی با پول واقعی نمی‌باشد اما خبر بد این هست که بازی همچنان شامل پرداخت‌های درون برنامه‌ای می‌شود.

بر اساس توضیحات استودیوی کوالیشن، Gears 5 دارای ساپلی دراپ (Supply Drop) می‌باشد که آیتم‌های تصادفی را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. این ساپلی دراپ‌ها تماما از طریق به اتمام رساندن مراحل و چالش‌های درون بازی و نه از طریق خرید درون برنامه‌ای به دست می‌آیند. همچنین یک سیستم ارز درون برنامه‌ای درون بازی گنجانده شده است که بازی‌بازان با پیشرفت در بخش داستانی و یا چندنفره و همچنین انجام بخش‌های Escape و Horde به این ارز دسترسی پیدا کرده و از طریق آن می‌توانند آیتم‌های مورد نیاز خود را تهیه کنند. نکته‌ای که در اینجا وجود دارد این است که ارز مورد نظر نیز قابل خریداری از طریق پول واقعی نمی‌باشد.

اما واحد دیگری به نام Iron در Gears 5 وجود دارد که علاوه بر انجام چالش‌ها و مراحل اصلی بازی، از طریق پرداخت پول واقعی نیز قابل دسترس هستند اما تنها برای خرید آیتم‌هایی با هدف ارائه‌ی امتیاز تجربه‌ی دو برابر در بخش داستانی و چندنفره به بازی‌باز، قابل استفاده می‌باشند

ما برای اینکه یک محیط رقابتی سالم و عادلانه را به بازی‌بازان ارائه دهیم، از فروش آیتم‌هایی که در بخش رقابتی باعث برتری یک بازیکن نسبت به دیگری می‌شود، خودداری کرده‌ایم و در کل هیچ سیستم Pay To Win در Gears 5 قرار نداده‌ایم.

Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریور ۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹) در دسترس کنسول بازی اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی قرار می‌گیرد. از دیگر خبرهای خوب در رابطه با این عنوان نیز می‌توان به عرضه‌ی این محصول برروی فروشگاه استیم در تاریخ عرضه‌ی رسمی اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *