- دسته‌بندی نشده

توسعه دهندگان Yooka-Laylee به بازی جدید خود اشاره می‌کنند

توسعه دهندگان Yooka-Laylee به بازی جدید خود اشاره می‌کنند

طبق جدیدترین توئیت منتشر شده از پلی‌تانیک گیمز (Playtonic Games)، توسعه دهنده‌ی بازی Yooka-Laylee، ظاهراً این استودیو آماده است تا از ساخته‌ی جدید خود رونمایی کند.

همان‌طور که می‌دانید، استودیوی پلی‌تانیک گیمز از اعضای قدیمی و باتجربه‌ی ریر (Rare) نظیر توسعه دهندگان banjo-Kazooie و Donkey Kong Country تشکیل شده و Yooka-Laylee نیز در واقع اولین بازی این استودیو است. پس از انتشار این عنوان، طرفداران بی‌صبرانه منتظر رونمایی از پروژه‌ی بعدی این استودیوی انگلیسی بودند. حال به نظر می‌رسد که امروز شاهد این اتفاق خواهیم بود.

پلی‌تانیک گیمز در گذشته اعلام کرده بود که Yooka-Laylee اولین نسخه‌ی مجموعه‌ی جدید آن‌هاست. پس انتظار می‌رود که شاهد یک دنباله‌ی مستقیم و یا عنوانی جدید در این دنیای جذاب باشیم.

روز گذشته، پس از اشاره به درخواست‌های مکرر طرفداران مبنی بر معرفی بازی جدید این استودیو، پلی‌تانیک در توئیتر خود اعلام کرد:

فردا باز می‌گردیم.

نکته‌ی جالب این است که این توسعه دهنده برای اعلام این خبر از جمله‌‌ی «Bee back tomorrow» استفاده کرده است. آیا بازی جدید خالقین Yooka-Laylee در مورد زنبور‌هاست؟ ظاهراً برای رسیدن به پاسخ سوال خود باید کمی دیگر صبر کنیم.

بازی Yooka-Laylee هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *