- دسته‌بندی نشده

تعداد بازیکنان Dota Underlords از Team Fortress پیشی گرفت

تعداد بازیکنان Dota Underlords از Team Fortress پیشی گرفت

طبق آماری که از صفحه‌ی اصلی جدیدترین اثر شرکت ولو (Valve)، یعنی Dota Underlords مشاهده شده است، این عنوان توانست در تعداد بازی‌بازان هم زمان از دیگر محصول شرکت ولو یعنی Team Fortress پیشی بگیرد.

کمتر از ۲۴ ساعت از زمان آغاز مرحله‌ی بتای Dota Underlords گذشته و در کمال شگفتی، این عنوان توانست تا از نظر تعداد بازی‌باز همزمان از عنوان Team Fortress پیشی بگیرد و همچنین به عنوان چهارمین بازی با بیشترین میانگین بازی‌باز همزمان در استیم، پست سر سه عنوان CS:GO PUBG و Dota 2 و البته بالاتر از دو عنوان Rainbow 6 Siege قرار بگیرد.

Dota Underlords دومین عنوان فرعی از مجموعه‌ی Dota هست که البته بر خلاف اولین بازی با نام Dota Artifact با بازخوردهای منفی طرفداران، بازی‌بازان و منتقدین رو به رو شد، Dota Underlords به نظر می‌رسد که بازخوردهای بسیار مثبتی را در حال حاضر از سوی طرفداران و بازی‌بازان دریافت می‌کند.

البته آمار بالا تنها مربوط به نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی و استیم این بازی بوده و بر اساس اطلاعات موجود در فروشگاه گوگل‌پلی، بیش از صد هزار نفر کمتر از ۲۴ ساعت برای نسخه‌ی بتای Dota Underlords ثبت نام و اقدام به تجربه‌ی آن کرده‌اند. با جمع کردن آمار نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی و همچنین تلفن‌های هوشمند Dota Underlords، می‌توان نتیجه گرفت که این عنوان در کمتر از ۲۴ ساعت، دارای بیش ۴۰۰ هزار بازیکن هم‌زمان بوده است.

Dota Underlords عنوانی در سبک استراتژی نوبتی با الهام از بازی شترنج هست که در آن بازی‌بازان باید از طریق قهرمانانی که در اختیار می‌گیرند، با یکدیگر به مبارزه بپرداند.

Dota Underlords در حال حاضر به صورت بتا در دسترس پلتفرم‌های رایانه‌ی شخصی و تلفن‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید و آی‌او‌اس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *