- دسته‌بندی نشده

تصویر هنری جدید Dying Light 2 عواقب تصمیمات بازی‌باز را به نمایش می‌گذارد

تصویر هنری جدید Dying Light 2 عواقب تصمیمات بازی‌باز را به نمایش می‌گذارد

رفته رفته به رویداد E3 2019 و احتمالا مشخص شدن تاریخ عرضه‌ی عنوان Dying Light 2 در این رویداد نزدیک می‌شویم. به تازگی استودیوی تک‌لند (Techland)، سازنده‌ی این بازی، تصویر هنری جدیدی را از این منتشر کرده است که عواقب تصمیمات مختلف بازی‌بازان را در دنیای بازی نشان می‌دهد.

نسخه‌ی دوم از سری بازی‌های Dying Light قرار است تا باری دیگر بازی‌بازان را به دنیای مرده و خاص خود بازگرداند. استودیوی تک‌لند برنامه‌های زیادی برای این بازی در سر دارد و تا به حال مصاحبه‌های بسیاری مربوط بزرگ بودن این عنوان و همچنین مهم بودن تصمیمات بازی‌بازان انجام داده است. حال با انتشار تصویر هنری جدیدی، سعی کرده‌اند تا مهر تائیدی بر گفته‌های پیشین خود بزند.

در این تصویر جدید که به واسطه‌ی وب‌سایت Game Informer منتشر شده است، می‌توان شهری را مشاهده کرد که برخی بخش‌های آن به نابودی کامل رسیده و برخی دیگر از بخش‌های از نو ساخته شده و شاهد پیشرفت‌های فراوانی بوده‌اند. آقای آدریان سیزوسکی (Adrian Ciszewski)، سرپرست نوآوری استودیوی تک‌لند، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود جهان بازی Dying Light 2 را اینچنین شرح داده است:

این تصویر سراسرنما، عواقب احتمالی تصمیمات بازی‌باز را به نمایش می‌گذارد. گروه‌های مختلفی در این بازی وجود دارد؛ از افرادی گرفته که تنها برای بقای خود می‌جنگند تا افراد دیگری که به دنبال اهداف و منافع شخصی خود هستند. اینکه شما به عنوان بازی‌باز، چه تصمیمی بگیرید کاملا به خودتان بستگی دارد. شهری که داستان بازی در آن روایت می‌شود، شامل بخش‌های مختلفی همچون پارک‌ها، مغازه‌ها و رستوران‌های متروکه‌ای می‌شود که از فاصله‌ای دور به خوبی قابل مشاهده هستند. این شهر نمادی است از آنچه که پیش از این بوده و یا می‌توانسته به آن تبدیل شود که در حال حاضر تنها یک شهر بسیار خطرناک به شمار می‌رود.

بازی Dying Light 2 قرار است در سال جاری برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. برای آشنایی بیشتر با این عنوان و همچنین اطلاع پیدا کردن از نمایش آن در رویداد E3 2019 می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *