- دسته‌بندی نشده

تصاویر جدیدی از بازی Final Fantasy 7 Remake منتشر شد

تصاویر جدیدی از بازی Final Fantasy 7 Remake منتشر شد

استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) اخیرا تصاویر جدیدی از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Final Fantasy 7 را در دسترس قرار داده است که می‌تواند برای طرفداران جالب توجه باشد. در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به این بازی را تماشا کنید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Final Fantasy آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن در طول زمان، افراد زیادی را به خود سرگرم کرده است. Final Fantasy 7 از سری عناوینی بود که بازی‌بازان از آن استقبال خوبی کردند و موجب جلب رضایت آن‌ها شد. حال سازندگان در تلاش هستند تا با عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این بازی با امکاناتی به مراتب بیشتر، محبوبیت آن را دوچندان کنند. جالب است بدانید که این نسخه برای کنسول پلی‌استیشن ۵ نیز منتشر خواهد شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید. اگر از دوست‌داران این سری بازی هستید، نسخه‌ی ذکر شده را هرگز از دست ندهید.

طبق اعلام اسکوئر انیکس، Final Fantasy 7 Remake با تغییراتی در شخصیت‌ها و محیط بازی همراه می‌شود و برخی مشکلات نسخه‌ی پیشین نیز برطرف خواهد شد. داستان بازی نیز نسبت به قبل کمی متفاوت خواهد بود. گفتنی است که این بازی در ماه مارس سال آینده در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *