- دسته‌بندی نشده

تصاویری از بازی لغو شده‌ی Spider-Man 4 منتشر شد

تصاویری از بازی لغو شده‌ی Spider-Man 4 منتشر شد

به تازگی یکی از کاربران انجمن Resetera تصاویری منتسب به بازی لغو شده‌ی Spider-Man 4 را منتشر کرده است. این بازی در سال ۲۰۰۸ توسط استودیوی رادیکال اینترتینمنت (Radical Entertainment) در دست ساخت قرار داشت که متاسفانه در همان مراحل اولیه‌، ساخت آن متوقف شد و این استودیو به سراغ پروژه‌ی Prototype 2 رفت.

شاید از شنیدن نام Spider-Man 4 تعجب کنید زیرا فیلمی با همین نام در سال ۲۰۰۸ توسط سم ریمی در دست ساخت قرار داشت که البته این فیلم نیز در نهایت کنسل شد. اما شاید برای شما نیز حالب باشد که بدانید استودیوی رادیکال اینترتینمنت در سال ۲۰۰۸ قصد ساخت بازی ویدئویی با نام Spider-Man 4 را داشت اما پس از اینکه ساخت فیلم سنمایی Spider-Man 4 توسط سونی متوقف شد، استودیوی رادیکال اینترتینمنت نیز ساخت این بازی معرفی نشده را متوقف کرد. یکی از کاربران انجمن Resetera به تازگی تصاویری را در این وب‌سایت منتشر کرده است که به گفته‌ی وی، مربوط به بازی لغو شده‌ی Spider-Man 4 هستند و استودیوی رادیکال اینترتینمنت برخی از این ایده‌ها را در ساخت بازی Prototype 2 نیز استفاده کرده است. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

همان طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، این بازی علیرغم اینکه بین سال‌های ۲۰۰۸ یا ۲۰۱۰ در دست ساخت قرار داشت، از نظر کیفیت بسیار به بازی‌های امروزی نزدیک است و جای تاسف دارد که سرانجام ساخت این بازی متوقف شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *