- دسته‌بندی نشده

تریلر ۱۷ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Planet Zoo منتشر شد

تریلر ۱۷ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Planet Zoo منتشر شد

شرکت فرانتیر (Frontier) دموی بازی Planet Zoo را که قبلا پشت درهای بسته در E3 به نمایش درآمده بود را منتشر کرد. گیم­‌پلی که توسط توسعه­‌دهندگان نمایش داده‌شد، به ما دید دقیقی از باغ‌­وحش ساخته شده با تعداد زیادی محل نگهداری حیوانات، محوطه‌­های بزرگ و گلخانه­‌های کوچک می­‌دهد.

Planet Zoo به راحتی یکی از سرگرم کننده‌­ترین بازی‌هایی است که در E3 شاهد آن بودیم، از بخش‌های نه چندان کوچک تا چیزهای جذاب که فرانتیر با نمایشگاه حیواناتش به نمایش گذاشت. هر کدام از حیوانات منحصر به فرد هستند؛ به نظر می‌رسد برخی از آن‌ها ظاهر و خصوصیاتشان را از پدر و مادرشان گرفته‌اند. هر کدام از آن‌ها تمایلات خودشان مانند جمع‌شدن کنار یکدیگر را دارند و نیاز‌هایی از خود بروز می‌دهند که به شما کمک می‌کنند زیستگاه آنان را به‌درستی بسازید.

انیمیشن بخش مهمی از بازی است. شما می‌توانید با بزرگنمایی تصویر، از دیدن حیوانات لذت ببرید. به نظر می‌رسد که فراتنیر یک کار باور نکردنی با زندگی بخشیدن به حیوانات انجام داده است؛ زرافه‌ها دائما گوش‌هایشان را تکان می‌دهند، شامپانزه‌ها به نظر می‌رسد همیشه در حال خندیدن هستند و تمساح‌ها به شکل خطر‌ناکی در آب شنا می‌کنند، همه‌ی این‌ها در Planet Zoo بازآفرینی شده‌اند.

شما می‌توانید زیستگاه‌های ترکیب شده بسازید؛ همان‌گونه که برخی از حیوانات با یکدیگر زندگی می‌کنند. همچنین شما می‌توانید این زیستگاه‌ها را با آیتم توانمند سازی (enrichment items) پر کنید تا حیوانات را به آن‌ها تشویق کنید. برای مثال، حیوانات وحشی به نظر می‌رسد واقعا دوست دارند که وسایل را خراش دهند. همانند Planet Coaster شما می‌توانید باغ‌وحش‌ها را به شکل و شمایل خاصی بسازید. در نسخه آزمایشی، باغ‌وحش موسیقی سرنگتی (محلی در تانزانیا) را، از خود نقشه تا ساختمان‌ها و انتخاب حیوانات پخش می‌کرد.

در حالی که حیوانات ستارگان این بازی هستند، تعدادی سوارکار برای مهمان‌ها وجود دارد که آن‌ها را در اطراف باغ‌وحش به گردش در می‌آورند. در آخر ما می‌توانیم داخل ساختمان‌ها را نیز ببینیم. بنابراین شما می‌توانید به دنبال یک کارمند به اطراف بروید؛ مانند زمانی که آن‌ها برای تهیه‌ی غذای حیوانات به آشپزخانه می‌روند و همچنین اطراف اتاق کارمندان دور بزنید تا ببینید آن‌ها در زمان بیکاریشان چه کار می‌کنند.

این‌ها بیشتر چیزهایی هستند که ما از بازی تا کنون دیده‌ایم، این بازی، با ترکیب بخش‌های خوب Jurassic World Evolution و موارد مناسب، قسمت‌های کوچک، و خلاقانه بازی Planet Coaster قطعا جالب بنظر می‌رسد.

در ادامه شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی این بازی را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

ما اطلاعات بیشتری را زمانی که بتای این بازی در تابستان منتشر شود به‌دست می‌آوریم. بازی Planet Zoo احتمالا در سه‌شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۳۹۸ (۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *