- دسته‌بندی نشده

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey منتشر شد

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Ancestors: The Humankind Odyssey منتشر شد

به تازگی یک ویدئوی جدید از گیم‌پلی عنوان Ancestors: The Humankind Odyssey منتشر شده است. استودیوی پاناچه دیجیتال گیمز (Panache Digital Games) سازنده و شرکت پرایوت دیویژن (Private Division) ناشر این بازی خواهند بود.

Ancestors: The Humankind Odyssey یک بازی جهان باز سوم شخص است که در آن عناصر بقا وجود دارد. در این بازی، بازی‌بازان برای زنده ماندن و تکامل در سرزمین‌های خشن و زیبای آفریقا در حدود ۲ میلیون سال پیش، تلاش می‌کنند. به عنوان اجداد اولیه‌ی انسان‌ها، بازی‌بازان سرزمین آفریقا را اکتشاف می‌کنند و قلمروهای خود را گسترش و نسل خود را به منظور زنده ماندن در این دنیا تکامل می‌دهند.

مکانیک‌های بازی بر اساس تکامل، اکتشاف و بقا است و در آن بازی‌بازان از زمین‌ها و محیط‌های مختلفی عبور می‌کنند، با شکارچیان مختلف روبه‌رو می‌شوند و مهارت‌های جدیدی را برای خود و نسل بعدی قبیله‌ی خودشان می آموزند.

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey قرار است در تاریخ ۵ شهریورماه ۱۳۹۸ (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و به صورت انحصاری برروی فروشگاه اپیک گیمز عرضه شود. نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز در ماه دسامبر ۲۰۱۹ منتشر خواهند شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *