- دسته‌بندی نشده

تریلری از بسته‌ی الحاقی جدید Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

تریلری از بسته‌ی الحاقی جدید Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

همان‌طور که در طی چند روز گذشته مشخص شده بود، امروز دومین قسمت از بسته‌ی الحاقی The Fate of Atlantis تحت عنوان The Torment of Hades در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار می‌گیرد. در همین راستا، شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت (Ubisoft)، تریلری از این بسته‌ی الحاقی منحصر به فرد منتشر کرده و توجه‌ی افراد زیادی را به خود جذب کرده است.

بسته‌ی الحاقی The Torment of Hades که به عنوان دومین قسمت The Fate of Atlantis بازی Assassin’s Creed Odyssey معرفی شده است، شما را به جهان مردگان می‌‌برد تا با شخصیت‌های هیدس (Hades) و حیوان اهلیش یعنی سربروس (Cerberos) رو به رو شوید. همان‌طور که می‌دانید، اولین قسمت از بسته الحاقی The Fate of Atlantis که Fields of Elysium نام داشت، بازی‌بازان را وارد جهانی زیبا و دلنشین می‌کرد و فضایی آرامش بخش را در اختیار آنان قرار می‌داد اما به نظر می‌رسد در این قسمت جدید شاهد صحنه‌هایی متفاوت با Fields of Elysium هستیم.

حال به تازی شرکت بازی‌سازی یوبی‌‌سافت تریلری را در همین راستا، برای آشنا کردن بازی‌بازان و کاربران با محتویات بسته‌ی الحاقی جدید The Torment of Hades منتشر کرده و توجه‌ی افراد زیادی را به سوی این عنوان کشنده است. همان‌طور که در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌کنید، دومین قسمت از بسته الحاقی The Fate of Atlantis، شاید برخلاف قسمت اول محیطی شاداب و دلنشینی را ارائه ندهد، اما بازی‌بازان را با جهانی مرگ‌بار و دشمنانی سرسخت از جمله سربروس رو به‌ رو می‌کند.

شما در این بخش پس از کشتن سگ هیدس یعنی سربروس، متوجه اتفاقات جدید و ناخوشایندی می‌شوید. به همین دلیل باید به‌ نقاط مختلف جهان مردگان سفر کنید و دروازه‌های باز شده تارتاروس (Tartaros) را ببندید. در این راه که به دنبال دروازه‌ها می‌روید، با سربازان جدید و خاصی رو به رو می‌شوید که از جهان الیزیوم (Elysium) شما را دنبال کرده‌اند. شایان ذکر است که هنگام مقابله با این دشمنان منحصر به فرد باید تمامی حواس خود را جمع کنید چراکه این موجودات قدرت بالایی دارند و می‌توانند شما را به‌ راحتی از بین ببرند.

همچنین شخصیت هیدس برای سخت‌تر کردن کار شما ۴ قهرمان یونانی یعنی هرکولس، آشیل، پرسئوس و آگاممنان را به‌ دنبال شما می‌فرستد و سختی بیشتری را برای شما ایجاد می‌کند. وظیفه‌ی شما این است که باید آن‌ها را شکست دهید و سپس آن‌ها را وارد تیم خود کنید. پس از انجام اینکار به نوعی قدرت کافی برای مبارزه با هیدس را پیدا می‌کنید. برای مشاهده و دریافت ویدئو منتشر شده با کیفیت‌های مختلف به قسمت پایین متن مراجعه کنید.

بازی Assassin’s Creed Odyssey هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان RPG + Assassin’s Creed ، یک ترکیب جادویی | نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed: Odyssey را مطالعه کنید. نقد ویدئویی این بازی نیز برای شما در این نشانی مهیا شده است. برای اطلاع از عملکرد عمومی این بازی نیز می‌توانید به تحلیل فنی آن در اینجا مراجعه کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *