- دسته‌بندی نشده

تریلری از بازی Pokemon Masters منتشر شد

تریلری از بازی Pokemon Masters منتشر شد

بازی Pokemon Masters ماه گذشته معرفی شد اما تا امروز اطلاع دقیقی از آن در دسترس قرار نگرفت. این بازی جالب و جذاب قرار است در آینده‌ای نزدیک برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتر به همراه تریلری از این بازی باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Pokemon آشنایی دارند و نسخه‌های آن برروی کنسول‌های مختلف، عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. Pokemon Masters نیز یکی از همین نسخه‌هاست که تابستان امسال عرضه خواهد شد و باید دید که آیا به محبوبیت سایر نسخه‌ها خواهد رسید یا خیر. شما در این بازی باید به عنوان مربی به دیگران شیوه‌های متفاوت مبارزه را آموزش داده تا در گذر زمان تبدیل به یک استاد شوید. سپس می‌توانید شاگردان خود را در نبردهای سه نفره با دیگران بفرستید. نکته‌ی مثبت بازی این است که سازندگان از شخصیت‌های نسخه‌های قبل استفاده کرده‌اند. اگر از دوست‌داران عناوین این سبک هستید، Pokemon Masters را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی دنا (DeNa) و شرکت پوکمون (Pokemon Company) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و انتشار این بازی را برعهده دارند.

هم‌اکنون می‌‍توانید تریلری از بخش انیمیشن و توضیحات بیشتر توسط سازندگان را در ادامه مشاهده و دریافت کنید. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی این بازی مشخص نیست اما به محض انتشار جزئیات بیشتر، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *