- دسته‌بندی نشده

تحلیل فنی ۳۸# | تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Devil May Cry 5

تحلیل فنی ۳۸# | تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Devil May Cry 5

در جدیدترین شماره از فصل دوم برنامه‌ی ویدئویی «تحلیل فنی»، به تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Anthem برروی پلتفرم‌های مقصد آن پرداخته‌ایم. در فصل دوم «تحلیل فنی» همانند فصل نخست، به موضوعات فنی و بررسی عملکردهای بازی‌های مختلف خواهیم پرداخت.

نکته: در ادامه‌ی تغییرات فصل دوم تحلیل فنی، در پایان هر تحلیل با بررسی نکات مثبت و منفی بازی از نظر فنی، نمره‌ای تحت عنوان نمره‌ی فنی به بازی‌‌ مورد نظر اختصاص داده می‌شود.

زمانی که برای اولین بار بازی Devil May Cry 5 را تجربه می‌کنید، کاملا مشخص است که شرکت کپکام دوباره حس منحصر بفرد و شوخ‌طبعی مخصوص به خود را به این بازی تزریق کرده است. کارگردانی میان‌پرده‌ها و صحنه‌های اکشن بازی عالی هستند ولی نکته‌ای که از همه بارزتر است، پیشرفت چشمگیر جلوه‌های بصری بازی است.

بدون شک طراحان و برنامه نویسان این بازی، بهترین و حماسی‌ترین لحظاتی را برای شما رقم زده‌اند که حداقل برای مدتی مانند آن را مشاهده نخواهید کرد. خبر خوب دیگر آن است که با وجود آن که جلوه‌های بصری عالی هستند، اما برروی کنسول‌های مختلف خیلی با یکدیگر تفاوتی ندارند که بخواهیم آنان را از یکدیگر جدا کنیم. با تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Devil May Cry 5 با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *