- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار The Legend of Zelda: Link’s Awakening توسط آمازون فاش شد

تاریخ انتشار The Legend of Zelda: Link’s Awakening توسط آمازون فاش شد

کمتر از یک ساعت مانده به شروع مراسم شرکت نینتندو در E3 امسال، حداقل یکی از رونمایی‌های بزرگ و مهم این شرکت لو رفته است. به نظر می‌رسد بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی یکی از عناوین کلاسیک کنسول گیم بوی (Game Boy) است، در تاریخ ۲۹ شهریور ماه سال جاری (۲۰ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن عرضه می‌شود. این اطلاعات برای لحظاتی برروی وب‌سایت شرکت آمازون (Amazon) ظاهر و پس از مدت کوتاهی حدف شد.

روز و تاریخ اعلام شده توسط وب‌سایت آمازون آن‌قدر غیرواقعی و دور از انتظار به نظر نمی‌رسد. شرکت نینتندو حضور The Legend of Zelda: Link’s Awakening به عنوان یکی از عناوین قابل بازی در مراسم E3 امسال را تایید کرده بود. پس حتی اگر شاهد رونمایی از تاریخ انتشار بازی نباشیم، هواداران همچنان امکان تجربه‌ی آن را خواهند داشت.

یکی از موارد مورد انتظار رویداد امسال شرکت نینتندو، معرفی زمان انتشار بازی Cadence of Hyrule است. به اعتقاد بسیاری، این بازی که برای عرضه در ماه جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است، در جریان کنفرانس شرکت نینتندو در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

دایرکت شرکت نینتندو امشب راس ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد. همانند شب‌های گذشته، وب‌سایت گیمفا با پوشش زنده و خبری این مراسم با شما همراه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *