- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار Monster Boy and The Cursed Kingdom برای رایانه‌های شخصی مشخص شد

تاریخ انتشار Monster Boy and The Cursed Kingdom برای رایانه‌های شخصی مشخص شد

تیم سازنده‌ی بازی جذاب Monster Boy and The Cursed Kingdom که اخیرا از انتشار این عنوان برروی رایانه‌های شخصی خبر داده بود، امروز تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را مشخص کرد. به این ترتیب دارندگان رایانه‌های شخصی در آینده‌ای نزدیک قادر به تجربه‌ی یکی دیگر از بازی‌های مهیج دوبعدی خواهند بود. در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

Monster Boy and The Cursed Kingdom از سری عناوین به سبک اکشن و پلتفرمر است که سال گذشته برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و خیلی زود توجه بسیاری از بازی‌بازان را به خود جلب کرد. مانند بسیاری از بازی‌های به این سبک، شما با انتخاب شخصیتی دوست‌داشتنی و به کار بردن سلاح‌ها و مهارت‌های گوناگون باید به نبرد با دشمنان رفته و موانع موجود را یکی پس از دیگری رد کنید تا به مقصد برسید. اگر از دوست‌داران عناوین پلتفرمر هستید، پیشنهاد می‌کنیم این عنوان را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی اف‌دی‌جی اینترتینمنت (FDG Entertainment) وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده داشته است.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی قرار بود مانند سایر نسخه‌ها سال گذشته منتشر شود اما به دلیل مشکلات زیاد، عرضه‌ی آن با تاخیری تقریبا یک ساله همراه شد. اخیرا نیز زمزمه‌هایی مبنی بر انتشار آن به گوش می‌رسید که سازندگان آن را تایید کردند. حتی آن‌ها جهت آشنایی بیشتر بازی‌بازان، دمویی از بازی را در دسترس قرار دادند که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید. به نقل از اف‌دی‌جی اینترتینمنت، Monster Boy and The Cursed Kingdom در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۸ (۲۵ جولای ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی مذکور را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *