- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار عنوان Sengoku Basara: Battle party برروی گوشی‌های هوشمند در ژاپن اعلام شد

تاریخ انتشار عنوان Sengoku Basara: Battle party برروی گوشی‌های هوشمند در ژاپن اعلام شد

شرکت کپکام (Capcom) از تاریخ انتشار عنوان محبوب Sengoku Basara: Battle party برروی گوشی‌های هوشمند رونمایی کرد و به انتظار طرفداران این سری پایان داد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه شوید.

بالاخره این بازی برروی گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود و جنگ‌سالاران از سرتاسر سری Sengoku Basara در بازی حضور دارند. شما می‌توانید قهرمانان مورد علاقه‌ی خود را انتخاب نموده و گروهی از مبارزان را تشکیل دهید، سپس با هدف متحد کردن ژاپن، به نابود کردن دشمنان خود بپردازید.

توضیحاتی در مورد سیستم مبارزه و ویژگی‌های بازی:

سیستم War Bonds Battle، قدرت تهاجمی شما را افزایش می‌دهد و می‌توانید با کسب امتیاز لازم، مهارت ultra-impact Basara را برای هر یک از جنگ‌سالاران فعال کنید. از ویژگی‌های مهم بازی می‌توان به اجرای خودکار، امکان افزایش سرعت بازی و نابودی تعداد زیادی از دشمنان با چند حرکت ساده اشاره کرد. شما می‌توانید با شناخت قابلیت‌های مبارزان، از انواع تاکتیک و آرایش نظامی استفاده کنید. این بازی از رتبه‌بندی‌های مختلفی بهره می‌برد و همچنین شما قادر خواهید بود تا با دوستان خود به گفتگو بپردازید.

داستان:

در دورانی که رقابت شدیدی بین جنگ‌سالاران وجود دارد، به یکی از قدرتمندترین فرماندهان تبدیل شوید و در مسیر حکومت بر ژاپن قدم بردارید. داستان بازی به لطف صداپیشگان آن، از جذابیت خاصی بهره می‌برد و مکالمه‌های بین فرماندهان، بسیار شنیدنی است.

بازی Sengoku Basara: Battle party در تاریخ دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸ (۲۴ ژوئن ۲۰۱۹) برروی گوشی‌های هوشمند در ژاپن عرضه می‌شود و از طریق IOS و Google Play در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *