- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بسته الحاقی بزرگ بازی Dragon Ball Xenoverse 2 مشخص شد

تاریخ انتشار بسته الحاقی بزرگ بازی Dragon Ball Xenoverse 2 مشخص شد

به نظر می‌رسد که استودیوی باندای نامکو (Bandai Namco) قصد دارد تا بسته‌ی الحاقی بزرگی را برای بازی جذاب Dragon Ball Xenoverse 2 در دسترس قرار دهد که ویژگی‌های فراوانی را به آن اعمال خواهد کرد. تاریخ انتشار این بسته نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Dragon Ball آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن در گذر زمان، عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. Dragon Ball Xenoverse 2 نیز نام یکی از همین نسخه‌هاست که در گذشته برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر شد و مورد استقبال طرفدار این سری قرار گرفت. از دلایل محبوبیت این بازی می‌توان به عرضه‌ی بسته‌های الحاقی مختلف از سوی سازندگان اشاره کرد که شخصیت‌های جالبی هم به آن اضافه شد.

به نقل از باندای نامکو، در تاریخ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ (۱۱ جولای ۲۰۱۹ میلادی) بسته‌ی الحاقی دیگری برای بازی منتشر می‌شود که از محتویات آن می‌توان به سه شخصیت جدید با نام‌های Riberianne، Vegeta و Super saiyan God اشاره کرد. علاوه‌بر این، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا پنج ماموریت، هشت پوسته، چهار لباس و چند آیتم متنوع را تجربه کنند. جالب است بدانید که در آینده بسته‌های الحاقی دیگری هم برای Dragon Ball Xenoverse 2 عرضه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *