- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی Pokemon Sword and Shield مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Pokemon Sword and Shield مشخص شد

تیم سازنده‌ی بازی جذاب Pokemon Sword and Shield که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، تاریخ دقیق انتشار آن برروی نینتندو سوییچ را مشخص کرد که می‌تواند خبر مهمی برای دارندگان این کنسول باشد. جزئیات بیشتر در این خصوص را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

اکثر بازی‌بازان با سری بازی Pokemon آشنایی دارند و نسخه‌های متفاوت آن در طول زمان طرفداران بسیاری داشته است. Pokemon Sword and Shield را هم می‌توان یکی دیگر از نسخه‌های محبوب این سری دانست که قرار است به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود و داستان آن در مورد ادامه‌ی نسخه‌های قبلی است. مقاله‌ای در خصوص انتظاراتمان از این عنوان را می‌توانید از طریق این نشانی ملاحظه کنید. اگر از دوست‌داران این سری بازی هستید، Pokemon Sword and Shield را هرگز از دست ندهید.

در این نسخه بازی‌بازان قادر هستند تا از بین سه شخصیت با نام‌های Grookey، Sobble و Scorbunny یکی را انتخاب کنند. همچنین امکان آزاد کردن افراد دیگر و استفاده از آن‌ها در ادامه وجود دارد. به نقل از سازندگان، این بازی در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. تیم سازنده اعلام کرده است که تا زمان عرضه‌ی بازی، اطلاعات جالبی از آن در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *