- دسته‌بندی نشده

تاریخ انتشار بازی‌های نقش‌آفرینی کلاسیک برروی کنسول‌ها مشخص شد

تاریخ انتشار بازی‌های نقش‌آفرینی کلاسیک برروی کنسول‌ها مشخص شد

هواداران بازی‌های نقش‌آفرینی کلاسیک که دوست دارند بازی‌های Baldur’s Gate، Baldur’s Gate 2، Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear، Icewind Dale، Planescape: Torment و Neverwinter Nights را برروی کنسول‌های خود تجربه کنند، به زودی به خواسته‌ی خود می‌رسند. در جدیدترین ویدئوی منتشر شده از این مجموعه، تاریخ انتشار این باز‌ی‌ها مشخص شده‌اند.

اوایل سال جاری میلادی اعلام شد که نسخه‌ی بهبود یافته‌ی تعدادی از بازی‌های قدیمی و کلاسیک سبک نقش‌آفرینی، برای اولین بار برروی کنسول‌ها عرضه می‌شوند. این مجموعه شامل بازی‌های Baldur’s Gate، Baldur’s Gate 2، Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear، Icewind Dale، Planescape: Torment و Neverwinter Nights می‌شود که برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه می‌شوند. پیش از این هیچ اطلاعاتی از زمان انتشار و یا قیمت این عناوین منتشر نشده بود. با این حال، امروز زمان انتشار، قیمت و جزییات نحوه‌ی انتشار این بازی‌ها مشخص شده‌ است.

تمامی بازی‌های یاد شده به هر دو صورت فیزیکی و دیجیتالی برای همه‌ی کنسول‌های یاد شده در بالا عرضه می‌شوند. سه بازی Baldur’s Gate، Baldur’s Gate 2 و Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear در قالب یک باندل جداگانه و دو بازی Planescape: Torment و Icewind Dale نیز در قالب یک باندل مستقل در دسترس کاربران و هواداران قرار خواهند گرفت. بازی Neverwinter Nights: Enhanced Edition تنها عنوان این لیست است که به تنهایی و البته چند ماه دیرتر عرضه می‌شود.

دو مجموعه‌ی یاد شده در بالا به صورت هم‌زمان و در تاریخ ۲ مهر ماه سال جاری (۲۴ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران منطقه‌ی آمریکای شمالی قرار می‌گیرند. بازی Neverwinter Nights: Enhanced Edition حدود سه ماه دیرتر و در تاریخ ۱۲ آذر ماه (۳ دسامبر) در دسترس کاربران همین منطقه قرار خواهد گرفت. نسخه‌ی جهانی تمامی این عناوین با فاصله‌ی زمانی اندک و تنها ۳ روز بعد از نسخه‌ی مخصوص منطقه‌ی آمریکای شمالی منتشر می‌شوند.

دو مجموعه‌ی اول و بازی Neverwinter Nights: Enhanced Edition، همگی با قیمت ثابت ۴۹٫۹۹ دلار و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییج عرضه می‌شوند. تمامی این عناوین هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس هستند. شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این مجموعه را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *