- دسته‌بندی نشده

تاد هاوارد: سونی و مایکروسافت نسل جدید را با قدرت شروع می‌کنند

تاد هاوارد: سونی و مایکروسافت نسل جدید را با قدرت شروع می‌کنند

تاد هاوارد (Todd Howard) به تازگی احساس خود را نسبت به کنسول‌های نسل آینده و پیشرفت آنان بیان کرده است.

احتمالا هیچ ناشر بزرگی در صنعت بازی‌های ویدئویی وجود ندارد که چندین و چند پروژه‌ی مختلف با سبک‌های متفاوت برای نسل بعد تدارک دیده باشد، البته بجز شرکت بتسدا (Bethesda). سال پیش متوجه شدیم که این شرکت دو بازی بزرگ به نام‌های Starfield و The Elder Scrolls VI را در دست ساخت دارد و هر دو بازی برای نسل بعدی کنسول‌ها برنامه‌ریزی شده‌اند.

در طی مصاحبه‌ای، نظر آقای تاد هاوارد را در رابطه با کنسول‌های نسل بعد و این که در رابطه با هر یک از آنان چه فکری می‌کند، پرسیدند. با این که کاملا واضح بود آقای تاد هاوارد از صحبت کردن در رابطه با این دو کنسول منع شده است، اما او بیان کرد که هر دو کنسول برای موفقیت، پا به عرصه‌ی رقابت گذاشته‌اند.

من فکر می‌کنم که هر دو شرکت در حال انجام کار درست هستند. به نظر من، در ابتدای نسل هیچ کدام عملکرد بدی ندارند. من فکر می‌کنم که هر دو شرکت از گذشته‌ی خود درس گرفته‌اند و اکنون به خوبی در حال پیشروی هستند. به نظر من، آینده برای آن‌ها بسیار روشن است؛ نه تنها در حیطه‌ی کنسول، بلکه در بازار رقابتی و همکاری.

طبق صحبت‌های آقای هاوارد، به نظر می‌رسد که هم مایکروسافت و هم سونی از اشتباهات گذشته‌ی خود درس گرفته‌اند و قصد دارند تا نسل نهم کنسول‌ها را نسلی پررونق، رقابتی و هیجان‌انگیز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *