- دسته‌بندی نشده

تاد هاوارد از بازی Starfield می‌گوید

تاد هاوارد از بازی Starfield می‌گوید

در سال گذشته، در جریان کنفرانس شرکت بتسدا (Bethesda) در مراسم E3 2018، برای اولین بار از عنوان Starfield با نمایش تیزری کوتاه رونمایی گردید. از آن زمان تا به حال هیچ اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر نشده است.

Starfield در رویداد E3 امسال حضور نداشت. با این حال در یک برنامه‌ی ویژه در جریان نمایشگاه E3 2019 با حضور جف کیلی (Geoff Keighley مجری این برنامه و تاد هاوارد (Todd Howard) به عنوان کارگردان بازی، وی توضیحاتی در مورد این عنوان ارائه داد.

هاوارد در اواخر صحبت‌های خود تایید کرد که طرفداران باید برای انتشار اطلاعات جدید از بازی صبور باشند. پیش از این صحبت‌ها، وی در مورد چگونگی دید سازندگان به Starfield به عنوان یک بازی و یک اعتبار صحبت کرد.

وی اظهار داشت:

چیزی که ‌می‌توانم بگویم این است که چگونه می‌توانیم به Starfield نزدیک شویم و احساس کنیم این یک بازی خواهد بود و این می‌تواند رخ دهد. مانند این که کشتی‌ها از چه سوختی استفاده می‌کنند؟ ما از هلیوم ۳ استفاده می‌کنیم که می‌توانیم بحث کنیم که آیا این یک منبع انرژی خوب برای کشتی‌های فضایی است یا خیر. و یا اینکه فیزیک در فضا، گرانش و جاذبه و نیز دیگر چیزها چگونه عمل می‌کند. و این جایی است که شما به دنیایی وارد می‌شوید که ما آن را می‌سازیم، به طوری که آن را به عنوان یک مجازات در سفر هوایی واقعی قرار ندهیم. اما با این حال همچنان احساسی مثل سفر در فضا در بازی مانند پرواز است و این خطرناک خواهد بود. این همچنان برای سفر و کاوش خطرناک است، حتی اگر تعداد زیادی از افراد آن را انجام دهند.

در حال حاضر بازی Starfield هیچ تاریخ انتشار مشخصی ندارد و حتی پلتفرم‌های مقصد نیز تعیین نشده‌اند. احتمال می‌رود Starfield یک عنوان نسل بعدی و برای کنسول‌های نسل بعد برنامه‌ریزی شده باشد. با این حال، در آینده باید منتظر اطلاعات و جزئیات جدیدی از بازی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *