- دسته‌بندی نشده

بیش از ۳۰ بازی در کنفرانس PC Gaming Show 2019 نمایش داده ‌خواهند شد

بیش از ۳۰ بازی در کنفرانس PC Gaming Show 2019 نمایش داده ‌خواهند شد

در طی سال‌های اخیر معمولا کنفرانس PC Gaming Show در رویداد E3 جزو کنفرانس‌هایی بوده است که دست کم گرفته می‌شد. با این حال به نظر می‌رسد کنفرانس امسال نسبت‌ به سال‌های گذشته بزرگتر و پررونق‌تر باشد. براساس گزارش وب‌سایت PC Gamer، که میزبان این کنفرانس نیز است، بیش از ۳۰ عنوان در این کنفرانس نمایش داده خواهند شد که بسیار جالب توجه خواهد بود.

پیش‌تر سازندگان سری بازی‌های Sniper Elite یعنی استودیوی ربلیون (Rebellion)، تایید کرده بودند در این مراسم از یک عنوان معرفی نشده رونمایی خواهند کرد. همچنین استودیوی تریپ‌وایر اینتراکتیو (Tripwire Intercative) سازنده‌ی سری Killing Floor نیز قرار است اطلاعات و جزئیاتی از بازی جدید خود را منتشر کند. یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ نیز در مورد بازی Borderlands 3 برگزار خواهد شد و بینندگان می‌توانند سوالات خود را به صورت زنده برای استودیوی گیرباکس ارسال و جواب خود را دریافت نمایند.

استودیوی پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) نیز دیگر استودیویی است که در این کنفرانس حضور دارد و قرار است از اطلاعات و نمایش‌هایی از دو عنوان Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 و Age of Wonders: Planetfall ارائه بدهد. استودیوی دیجیتال اکستریم (Digital Extreme) با بازی Warframe و معرفی یک بسته‌ی الحاقی جدید برای بازی Railjack، استودیوی چاکلفیش (Chuckefish) با نمایش یک عنوان جدید از یک تیم فوق‌العاده از سازندگان بازی‌های مستقل و استودیوهایی دیگر نیز در این کنفرانس حضور خواهند داشت.

کنفرانس PC Gaming Show که در جریان رویداد E3 2019 است، در تاریخ ۲۰ خردادماه ۱۳۹۸ (۱۰ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران (ساعت ۱۰ به وقت محلی) برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *