- دسته‌بندی نشده

به‌زودی شاهد ویژگی‌ درخواستی بازی‌بازان در Red Dead Online خواهیم‌ بود

به‌زودی شاهد ویژگی‌ درخواستی بازی‌بازان در Red Dead Online خواهیم‌ بود

بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 میزبان درخواست بازی‌بازان خواهدبود. به‌ درخواست کاربران Red Dead Online و با تایید استودیوی راک‌استار (Rockstar)، ویژگی قابلیت تغییر و ویرایش شخصیت بازی بدون از بین رفتن پروسه‌ی بخش آنلاین به‌زودی به بخش آنلاین اضافه می‌شود. عدم وجود این قابلیت از ابتدای انتشار در بازی ،چندان به‌مذاق هواداران خوش نیامده‌بود، اما حالا مطمئن هستیم که این اتفاق به‌زودی به‌وقوع می‌پیوندد.

همان‌طور که می‌دانید عنوان فوق‌العاده زیبای Red Dead Redemption 2، به یکی از برترین عناوین نسل هشتم تبدیل شد، اما بخش آنلاین این بازی هنوز به این موفقیت دست پیدا نکرده است. Red Dead Online در ابتدا بسیار کم محتوا و خشک‌وخالی ظاهر شد، اما کاربران درجریان همین حالت ابتدایی و آزمایشی بازی صبر پیشه کردند تا با گذر زمان اوضاع بهبود یابد؛ با این حال، بازی در وضعیت آزمایشی ادامه داشت و همچنان به‌روزرسانی‌ها و محتویات آنچنانی را از جانب راک‌استار شاهد نبودیم. حتی بعد از خارج شدن از حالت بتا، چیز جدیدی در Red Dead Online نمی‌دیدیم؛ اما به‌مرور تغییراتی در بازی اعمال شد که اوضاع آن‌را خیلی بهتر از قبل کرد. پر واضح است که Red Dead Online در مقایسه با GTA Online حرفی برای گفتن ندارد، اما تصمیم دارد روزبه‌روز بهتر و بهتر شود.

هرچند که نمی‌توان گفت با اضافه‌شدن قابلیت ویرایش ویژگی‌های شخصیت بازی، همه‌چیز در Red Dead Online فوق‌العاده شده است، اما موردی است که مدت‌هاست بازی‌بازان از استودیوی راک‌استار انتظار داشتند و با درخواست‌های مکرر خواهان این اتفاق بودند.البته که قرار نیست بازی با همین یک محتوا به‌طور کامل تغییر یابد، اما قطعا برای کاربران خوشحال‌کننده است و حتی می‌تواند هواداران بیشتری را جذب بخش آنلاین کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *