- دسته‌بندی نشده

به‌روزرسانی ۱٫۶۵ بازی Rocket League منتشر شد

به‌روزرسانی ۱٫۶۵ بازی Rocket League منتشر شد

همان‌طور که در جریان هستید، چندین سال از عرضه‌ی بازی رقابتی و منحصر به فرد Rocket League می‌گذرد که در طی آن تیم سازنده‌ی این عنوان همواره با عرضه‌ی بسته‌های الحاقی گوناگون، آیتم‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند و بازی‌بازان زیادی را به سوی خود کشانده است. حال به تازگی استودیوی سایونیکس (Psyonix)، به‌روزرسانی ۱٫۶۵ این بازی را در دسترس قرار داده و محتویات نوینی را به بازی اضافه کرده است.

بازی Rocket League عنوانی به سبک فوتبال است که تیم‌ها از یک سری اتومبیل تشکیل شده‌اند. این بازی در سال ۲۰۱۵ میلادی توسط استودیوی سایونیکس برای پلتفرم‌های گوناگون منتشر شد و خیلی سریع کاربران زیادی را به خود جذب کرد. این عنوان به خاطر ایده‌های جدید و تجربه‌ی سرگرم کننده‌ای که داشت، توانست امتیازات بسیار خوبی را از سوی منتقدین دریافت کرده و سپس جوایز نسبتا زیادی را کسب کند. استودیوی سایونیکس همواره در حال عرضه‌ی بسته‌های الحاقی گوناگون برای عنوان Rocket League است تا بتواند همچنان آیتم‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد. حال به تازگی به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Rocket League در دسترس قرار گرفته که محتویات و آیتم‌‌هایی را به بازی اضافه کرده و بعضی از باگ‌های آن را برطرف کرده است.

طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، حالت‌های جدیدی به واسطه‌ی به‌روزرسانی ۱٫۶۵ به بازی اضافه شده است اما متاسفانه، پوسته‌های نوینی برای اتومبیل‌های کاربران ارائه نشده است. همچنین بعضی از باگ‌ها و ایراداتی که توسط بازی‌بازان و کاربران گزارش شده بودند نیز از طریق همین به‌روزرسانی رفع خواهند شد. همان‌طور که می‌بینید، استودیوی سایانیکس با عرضه‌ی عنوان Rocket League توانست به محبوبیت نسبی نزد کاربران دست پیدا کند و در چند سال اخیر موفق شده است تا پشتیبانی بسیار خوبی را از این بازی سرگرم‌کننده داشته باشد. خریده شدن این استودیوی بازی‌سازی توسط شرکت بزرگ اپیک گیمز، بی‌شک حمایت بیشتری از بازی Rocket League توسط این استودیو را در پی خواهد داست و در همین راستا، کاربران آن نیز شاهد به‌روزرسانی‌های متداولی برای آن خواهند بود.

به‌روزرسانی شماره ۱٫۶۵ بازی Rocket League هم اکنون در دسترس است و کاربران می‌توانند با دریافت آن، از قابلیت‌های مذکور استفاده کنند. بازی Rocket League هم اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید با خرید این عنوان بر روی پلتفرم‌های خود، به تجربه‌ای منحصر به فرد از مسابقات اتومبیلی به صورت تک نفره و یا همراه با دوستان خود دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *