- دسته‌بندی نشده

بهینه‌سازی جدید بازی World of Warcraft به‌زودی عرضه خواهد شد

بهینه‌سازی جدید بازی World of Warcraft به‌زودی عرضه خواهد شد

سازندگان بازی World of Warcraft به تازگی از انتشار یک بهینه‌سازی برای این عنوان خبر دادند که می‌تواند خبر بسیار خوبی برای طرفداران باشد. این بهینه‌سازی ویژگی‌های بسیاری را به بازی اضافه می‌کند که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این خصوص باشید.

تقریبا تمامی بازی‌بازان با بازی جذاب World of Warcraft آشنایی دارند و این عنوان در طی این سال‌ها افراد زیادی را به خود جذب کرده است. از مهم‌ترین دلایل پرطرفدار بودن بازی می‌توان به گیم‌پلی مهیج و عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف از سوی سازندگان اشاره کرد. چند ماه پیش نیز یک به‌روزرسانی با نام Battle for Azeroth برای این بازی در دسترس قرار گرفت که جزئیات بیشتر را می‌توانید از طریق این نشانی ملاحظه کنید.

به نقل از سازندگان، بهینه‌سازی ۸٫۲ بازی World of Warcraft تحت عنوان Rise of Azshara در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۸ (۲۵ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد که یکی از خصوصیات آن اضافه شدن دو منطقه‌ی جدید است. همچنین آیتم‌های بسیاری برای جمع‌آوری در بازی به وجود می‌آیند و قابلیت پرواز در تمام مناطق برای بازی‌بازان فراهم خواهد شد. اگر برای مدت طولانی است که از بازی World of Warcraft خسته شده‌اید، با استفاده از این بهینه‌سازی می‌توانید تجربه‌ای تازه را به ارمغان آورده و لذت ببرید. در ادامه می‌توانید تریلری در این زمینه را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *