- دسته‌بندی نشده

بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare تا ۲۰ بازیکن را پشتیبانی می‌کند

بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare تا ۲۰ بازیکن را پشتیبانی می‌کند

امروز اطلاعات جالبی در رابطه با بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده است.

با شنیدن این خبر که Call of Duty: Modern Warfare یک ریبوت از نسخه‌ی ابتدایی این مجموعه است، شاید ذهن همگان به سمت داستان‌سرایی و شخصیت‌های دوست‌داشتنی این سری برود. ولی بخش چندنفره‌ی آنلاین نیز در این بازی وجود دارد و برخلاف انتظارات که مسابقاتی ۱۲ نفره (هر تیم ۶ نفر) را انتظار داشتیم، شرکت اکتیویژن (Activision) بیان کرده است که این بخش بین ۲ تا ۲۰ بازی‌باز را در یک مسابقه در مقابل هم قرار می‌دهد! نکته‌ی قابل توجه آن است که این بخش برروی هر دو کنسول اکس‌باکس وان و پلی‌اسیتشن ۴ وجود دارد.

در قسمت زیر می‌توانید تصویر مربوط به مشخص شدن این قابلیت را مشاهده کنید.

هنوز دقیقا مشخص نیست که این حالت، قرار است که چگونه باشد ولی شایعه‌هایی وجود دارد که شاید ناشر این بازی قصد داشته باشد این بخش را به صورت کاملا رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار دهد! هرچند که این موضوع کمی برخلاف سیاست‌های ناشر Call of Duty: Modern Warfare است، ولی همه چیز برای یک نسخه از سری Modern Warfare امکان‌پذیر می‌شود.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸ مصادف با ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹، برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در صورتی که تریلر معرفی این بازی را هنوز مشاهده نکرده‌اید ، می‌توانید از اینجا آن را تماشا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *