- دسته‌بندی نشده

بخش بازی‌های ویدئویی شرکت آمازون تعداد زیادی از کارکنان خود را به حالت تعلیق درآورد

بخش بازی‌های ویدئویی شرکت آمازون تعداد زیادی از کارکنان خود را به حالت تعلیق درآورد

شرکت آمازون (Amazon) تعداد زیادی از کارمندان بخش بازی‌های ویدئویی خود را به حالت تعلیق درآورده و در کنار آن توسعه‌ی برخی از پروژه‌های معرفی نشده‌ی خود را متوقف کرده است.

در آخرین روز از رویداد E3 2019، شرکت آمازون پس از به تعلیق درآوردن تعدادی از کارمندان خود، به آن‌ها اطلاع داده است که تنها ۶۰ روز برای پیدا کردن موقعیت شغلی دیگری در این شرکت فرصت دارند و در صورت عدم یافتن شغل دیگری، از پاداش پایان خدمت (حقوقی که شرکت‌ها به کارکنانی که به صورت ناخواسته اخراج می‌شوند پرداخت می‌کنند) برخوردار خواهند بود. متن زیر توضیح شرکت آمازون در این رابطه است:

جهت اولویت بندی در توسعه‌ی عناوینی همچون New World، Crucible و چندین بازی معرفی نشده‌ی دیگر، بخش بازی‌های ویدئویی شرکت آمازون تعدادی از کارکنان خود را در قسمت‌های دیگر جایگزین خواهد کرد. این تصمیمات تنها ادامه‌ای بر برنامه‌ی ما برای متعادل کردن میزان منابع و اولویت‌هایمان هستند. ما به این دسته از کارکنان کمک خواهیم کرد تا در دیگر بخش‌های این شرکت مشغول به کار شوند. آمازون تعهد بسیار بالایی نسبت به ادامه‌ی حضور خود در صنعت بازی‌های ویدئویی دارد و مطمئنا راه خود را با برنامه‌هایی همچون Twitch Prime، Twitch و سرویس ابری خود ادامه خواهد داد.

شرکت آمازون همچنین خبر از توقف ساخت چندین بازی معرفی نشده نیز داده است. سال گذشته‌ی میلادی نیز این شرکت توسعه‌ی بازی ورزشی Breakaway را متوقف کرد. در چند ماه اخیر شاهد اخراج شدن تعدادی از کارکنان و یا تعطیلی استودیوهایی همچون تل‌تیل گیمز (Telltale Games) بوده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *