- دسته‌بندی نشده

بتای Halo: Reach هفته‌ی آینده برای رایانه‌ی شخصی آغاز می‌شود

بتای Halo: Reach هفته‌ی آینده برای رایانه‌ی شخصی آغاز می‌شود

بر اساس مصاحبه‌ی جدیدی که از توسعه دهندگان پورت مجموعه‌ی Halo: Master Chief Collection صورت گرفته است، جان جانیشک (John Junyshek)، هماهنگ کننده‌ی بخش اجتماعی استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries)، اعلام کرد که هفته‌ی آینده اولین مرحله‌ی تست بتای Halo: Master Chief Collection برای رایانه‌ی شخصی آغاز می‌گردد.

جانیشک اعلام کرد که اگر تمام شرایط به خوبی و بر اساس برنامه‌ریزی و پیش‌بینی ۳۴۳ اینداستریز پیش برود، اولین مرحله‌ی تست بتای Halo: Master Chief Collection با در دسترس قرار گرفتن عنوان Halo: Reach برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی اجرا خواهد شد. وی همچنین افزود که این تست بتا به صورت عمومی نبوده و تنها تعداد محدودی از ثبت نام کنندگان مرحله‌ی بتای Halo: Master Chief Collection به این بخش دسترسی خواهند داشت.

اگر همه چیز به خوبی پیش برود، اولین مرحله‌ی تست بتای Halo: Master Chief Collection و با بازی Halo: Reach برای تعداد محدودی از ثبت نام کنندگان آغاز می‌کنیم. ما در حال حاضر قصد داریم تا شروع کار خود را به آرامی آغاز کنیم زیرا باید اطمینان پیدا کنیم که همه چیز به خوبی پیش رفته و اخلالی در تجربه‌ی بازی‌بازان به وجود نیاید.

وی افزود:

ما بسیار به نظرات و بازخوردهای بازی‌بازانی که این مرحله را تست می‌کنند وابسته هستیم و حتما به بازخوردهای آن‌ها پاسخ داده و بهینه‌سازی‌هایی را در عنوان Halo: Master Chief Collection اعمال خواهیم کرد.

با این حال، با توجه به صحبت‌های جانیشک، همچنان برنامه‌ی در دسترس قرار گرفتن بتای Halo: Reach طی هفته‌ی آینده قطعی نشده است:

۳۴۳ اینداستریز در حال حاضر، در حال تست روند عرضه‌ی بتای Halo: Reach می‌باشد. هدف اصلی ما در دسترس قرار دادن بتای این عنوان طی هفته‌ی آینده می‌باشد. در هر صورت طی هفته‌ی آینده شما را در رابطه با تصمیم استودیو نسبت به در دسترس قرار دادن بتای Halo: Reach برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی مطلع خواهیم کرد.

در ادامه وی به این مورد اشاره کرد که استودیو در ابتدا قصد داشت تا بتای Halo: Master Chief Collection را در اردیبهشت ۹۸ در دسترس بازی‌بازان و طرفداران قرار دهد اما به دلیلی پیچیدگی و گستردگی سخت‌ افزار رایانه‌ی شخصی، ۳۴۳ اینداستریز تاخیری را در زمان ارائه‌ی بتای این عنوان ایجاد کرد.

Halo: Master Chief Collection در سال ۲۰۱۴ برای کنسول بازی اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت. این مجموعه شامل قسمت اول تا چهارم سری Halo و همچنین نسخه‌ی فرعی این مجموعه با نام Halo: Reach می‌شود. Halo: Master Chief Collection در تاریخی نامعلوم و احتمالا طی سال جاری برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی برروی فروشگاه‌های استیم و مایکروسافت در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *