- دسته‌بندی نشده

بازی Wing of Darkness قبل از پایان سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه می‌شود

بازی Wing of Darkness قبل از پایان سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه می‌شود

عنوان جدید استودیوی پروداکشن اگزبیلیتیز (Production Exabilities) که در سبک تیراندازی بوده و در رویدادهای گوناگونی از جمله رویداد BitSummit 2019 رونمایی شده است، تا اواخر سال جاری میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

این استودیوی بازی‌سازی مستقل ژاپنی در خبری اعلام کرد که بازی تیراندازی سه بعدی جدید خود را تحت عنوان Wing of Darkness تا قبل از پایان رسیدن سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه می‌کند. استودیوی پروداکشن اگزبیلیتیز، گروهی حرفه‌ای از توسعه دهندگان صنعت بازی‌ را شامل می‌شود که دلیلی بر کیفیت بالای این بازی هستند. این بازی در طی مدت زمان دو سال و برروی موتور بازی‌سازی Unreal Engine 4 توسعه یافته و به نظر گیم‌پلی متفاوت و جالبی دارد.

شرکت توسعه دهنده اعلام کرده است که بازی در هنگام عرضه ۶ مرحله قابل بازی در بخش داستانی خواهد داشت؛ شاید عدد ۶ عدد کوچکی برای تعداد مراحل باشد ولی لازم به ذکر است که مدت زمان هر مرحله نسبتا بالا خواهد بود. همچنین بازی حالتی خاص برای افرادی که علاقه به چالش‌های بیشتر و سخت‌تر دارند، مهیا کرده است. به هر حال هنوز تاریخ مشخصی برای این عنوان ذکر نشده است ولی در ادامه می‌توانید به تماشای تریلر گیم‌پلی آن بنشینید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p
دانلود با کیفیت ۷۲۰p
دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *