- دسته‌بندی نشده

بازی Watch Dogs: Legion ارزش تکرار بالایی دارد

بازی Watch Dogs: Legion ارزش تکرار بالایی دارد

طی خبر جدیدی که به تازگی از بازی Watch Dogs: Legion منتشر شده است، توسعه‌دهندگان از ارزش تکرار بسیار بالای این بازی سخن می‌گویند. برای اطلاع از جزئیات بیش‌تر با گیمفا همراه باشید.

هنگامی که یوبی‌سافت در اوایل این ماه پرده از روی بازی جدید خود یعنی Watch Dogs: Legion برداشت، مهم‌ترین نکته‌ای که این بازی را از سایرین متمایز می‌کرد؛ فقدان شخصیت اصلی بود چرا که برای رسیدن به هدف خود می‌توانید در نقش هر یک از NPCهای لندن بازی کنید یا اینکه آن‌ها را به کار بگیرید. از ویژگی‌های دیگر این بازی می‌توان به ماموریت‌های چندشاخه افزون‌بر صداپیشگی کامل و انیمیشن‌سازی اشاره کرد. طبق گفته‌های یوبی‌سافت (Ubisoft)، بازی Watch Dogs: Legion شامل ۲۰ خط داستانی متفاوت می‌شود؛ به این معنا که این بازی برای بیست بار به پایان رساندن طراحی شده است. هر کدام از این ۲۰ خط داستانی دارای شخصیت‌های متفاوت، اشخاص گوناگون و تجربه‌های متنوعی است.

کارگردان خلاق بازی Watch Dogs: Legion یعنی آقای کلاینت هوکینگ (Clint Hocking) در رابطه با این توضیحات می‌گوید:

چنین نیست که یک شخص خوش‌تیپ در پلتفرم شما باشد تا تمام این صحنه‌های سینماتیک را آغاز کند و یا افرادی که شما استخدام می‌کنید فقط در نقش حامی ظاهر شوند. Watch Dogs: Legion شامل ۲۰ نوع خط متفاوت داستانی است و منظور من این نیست که این خطوط داستانی فقط توسط مردم گفته می‌شود. ما در حال صحبت کردن از شخصیت‌های متفاوت، هویت‌های گوناگون، صداهای مختلف و نقش‌های متنوعی هستیم. ما از تکنولوژی برای تغییر تمام صداها استفاده می‌کنیم؛ به طوری که اگر دو شخصیت X و Y را به طور اتفاقی ببینید که آن‌ها یک بازیگر و هویت مشابه‌ای دارند، وقتی که آن‌ها با یکدیگر حرف بزنند شما نمی‌دانید که آن‌ها بازیگر مشابه‌ای دارند چرا که ما صداها را تعدیل می‌کنیم. ما از ویژگی فوتوگرامتری (photogrammetry) برای ثبت تصاویر بسیاری از چهره‌های متفاوت استفاده کردیم که به وسیله‌ی تکنیک‌های نوآورانه‌ انیمیشن برای طراحی هزاران سر متفاوت ترکیب شده‌اند.

همانطور که مشاهده می‌کنید، در زیر روپوش این بازی تولیدات رویه‌ای بسیاری در حال انجام است اما بر خلاف سایر بازی‌ها، به نظر می‌رسد که بازی Watch Dogs: Legion هنر ساخت دست سازندگانش را لمس می‌کند و یا حداقل این هدف یوبی‌سافت است.

وی ادامه داد:

این که آیا شما برخی از شخصیت‌های عالی‌رتبه و شیک‌پوش که از دیدها پنهان هستند را انتخاب کنید و یا به سراغ برخی خانم‌های ۸۰ ساله که مشغول تغذیه‌ی کبوترها در پارک هستند بروید، این داستان منحصر به فرد شما را خواهد ساخت.

بازی Watch Dogs: Legion در تاریخ جمعه ۱۶ اسفند سال ۱۳۹۸ شمسی (۶ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس استیدیا عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *