- دسته‌بندی نشده

بازی Vampire: The Masquerade – Coteries of New York معرفی شد

بازی Vampire: The Masquerade – Coteries of New York معرفی شد

ظاهراً قرار است تا شاهد بازگشت قدرتمند آی‌پی Vampire: The Masquerade باشیم. پس از رونمایی از عناوین Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 و همچنین Vampire: The Masquerade RPG استودیوی بیگ بد ولف (Big Bad Wolf)، حالا شاهد معرفی یک بازی جدید دیگر برای رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ هستیم.

این بازی جدید که توسط استودیوی دراو دیستنس (Draw Distance) در حال توسعه است، Vampire: The Masquerade – Coteries of New York نام داشته و برروی درگیری‌های بین دو قبیله‌ی Camarilla و Anarchs تمرکز دارد. این یک عنوان تک‌نفره بوده که با اقتباس از Vampire: The Masquerade 5th Edition ساخته شده است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، بازی‌بازان می‌توانند شخصیت خود را از میان قبیله‌های مختلف انتخاب کنند. لازم به ذکر است که جزئیات و اطلاعات مربوط به قبیله‌های بازی در آینده منتشر خواهند شد.

با این‌ حال، چیزی که می‌دانیم این است که هر شخصیت دارای رفتار، قدرت‌ و دیالوگ‌های منحصر به فرد خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با انجام برخی ماموریت‌های شخصیت محور، با NPC‌های بازی ارتباط بر قرار کرده و گروه خود را تشکیل بدهید. علاوه بر این، بازی دارای چندین پایان مختلف است و تصمیمات شما تاثیر بلند مدتی را برروی وقایع داستان خواهند داشت.

با توجه به توضیحات ارائه شده ظاهرا با یک بازی جذاب و عمیق طرف هستیم، اما هنوز برای اظهار نظر زود بوده و بهتر است تا زمان رونمایی از گیم‌پلی صبر کنیم.

بازی Vampire: The Masquerade – Coteries of New York در سه ماهه‌ی چهارم سال جاری برای نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید تیزر معرفی بازی را در ادامه تماشا کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *