- دسته‌بندی نشده

بازی Shenmue 3 تا ماه نوامبر ۲۰۱۹ تاخیر خورد

بازی Shenmue 3 تا ماه نوامبر ۲۰۱۹ تاخیر خورد

استودیوی وای‌اس نت (Ys Net) تایید کرد که بازی Shenmue 3 تا ماه نوامبر ۲۰۱۹ میلادی تاخیر خورده است. این عنوان در ابتدا قرار بود در تاریخ ۵ شهریورماه ۱۳۹۸ (۲۷ آگوست ۲۰۱۹ میلادی) منتشر شود. با این حال تیم سازنده اعلام کرده به دلیل بهینه‌سازی بهتر، بازی با تاخیر منتشر خواهد شد.

یو سوزوکی (Yu Suzuki) خالق و طراح بازی و شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) در پستی جدید در کیک‌استارتر توضیحاتی ارائه داده اند:

در‌حالی‌که بازی تقریبا آماده شده است، قبل از اینکه مراحل ساخت بازی به طور کامل به پایان برسد، نیاز به بهینه‌سازی بیشتری دارد.

ما احساس می‌کنیم این زمان اضافی به ما کمک خواهد کرد تا تجربه‌ی واقعی Shenmue را به شایستگی به تمام بازی‌بازان جهان ارائه دهیم.

Shenmue 3 ادامه‌ی داستان Ryo Hazuki را روایت می‌کند و بازی‌بازان در این عنوان نیز کنترل این رزمی کار نوجوان را بدست خواهند گرفت. Ryo مصمم به کشف راز قتل پدرش و به دنبال انتقام از قاتل است. بازی‌بازان در این عنوان یک دنیای پر جنب و جوش و رنگارنگ را کشف خواهند کرد و با شخصیت‌های مختلف آشنا خواهند شد.

Shenmue 3 با موتور گرافیکی Unreal Engine 4 در دست توسعه قرار دارد. این بازی در تاریخ ۲۸ آبان ۱۳۹۸ (۱۹ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *