- دسته‌بندی نشده

بازی Path Of Exile دشوارتر خواهد شد

بازی Path Of Exile دشوارتر خواهد شد

همان‌طور که در جریان هستید، دو روز دیگر جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Path Of Exile یعنی Legion در دسترس کاربران و بازی‌بازان قرار می‌گیرد و در همین راستا، استودیوی گرایندینگ گیر گیمز (Grinding Gear Games) از سخت‌تر و دشوارتر شدن بازی پس از نصب این بسته‌ی الحاقی خبر داده است.

این عنوان نقش‌آفرینی محبوب که برای اولین بار در تاریخ ۱ آبان ماه سال ۱۳۹۲ (۲۳ اکتبر سال ۲۰۱۳ میلادی)، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد، با گذشت زمان به دست کاربران کنسول ایکس‌باکس وان رسیده است. از زمان انتشار این بازی تاکنون محتویات مختلف و متنوعی برای آن منتشر شده که بازی را از یکنواختی خارج کرده است. در راستای همین موضوع، جدیدترین بسته‌ی الحاقی این عنوان نیز پس‌فردا در دسترس قرار می‌گیرد و محتویات و آیتم‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. همان‌طور که پیش از این هم گفته شده بود، این بسته‌ی گسترش دهنده تنها برروی ارائه‌ی محتویات جدید تمرکز نکرده است. بسته‌ی الحاقی Legion در کنار معرفی چندین سیستم و مکانیک جدید، بخش مبارزات نزدیک و باس‌های بازی را نیز بهبود می‌بخشد.

جالب این است که استودیوی گرایندینگ گیر گیمز اعلام کرده است با این به‌روزرسانی، بازی سخت‌تر از گذشته خواهد شد تا همیشه، چالش‌هایی برای بازی‌بازان وجود داشته باشد. این استودیو بیان می‌کند:

در واقع هدف ما از این به‌روزرسانی این بوده است تا بازی را با کاربران بیشتر دشمن کنیم. ما در حال متعادل‌سازی دوباره‌ی جنگ‌های هیولاهای بازی هستیم تا درگیری‌هایی سخت‌تر و دشوارتر و همچنین رضایت‌بخش‌تر را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار دهیم. حملات باس‌های بازی با آسیب‌های بیشتری همراه خواهد بود. در واقع حس بهتر و واقعی‌تر از جنگ با هیولاها با این به‌روزرسانی جدید برای بازی‌بازان تدایی و ایجاد می‌شود.

بسته‌ی الحاقی Legion در کنار اضافه کردن جم‌ها و توانایی‌های جدید به بازی، یک آیتم ویژه و یک Archetype متفاوت (مانند Sand و Blood) را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این بسته‌ی الحاقی دو روز دیگر در تاریخ ۱۷ خرداد ماه سال جاری (۷ ژوئن سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. شما می‌توانید بازی Path of Exile را به صورت رایگان برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *