- دسته‌بندی نشده

بازی Omen Of Sorrow برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

بازی Omen Of Sorrow برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

ای‌وان گیمز (AOne Games) امروز در خبری خوب اعلام کرد که بازی Omen Of Sorrow در آینده‌ای نزدیک برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

Omen Of Sorrow از سری عناوین به سبک اکشن است که سال گذشته برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و خیلی زود طرفداران بسیاری پیدا کرد. در این بازی شما با کنترل یکی از شخصیت‌های قابل انتخاب باید به نبرد با دشمنان رفته و آن‌ها را از بین ببرید تا تبدیل به یک قهرمان شوید. گفتنی است که بازی دارای دو حالت داستانی و آنلاین است که بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. اگر شما نیز از دوست‌داران این سبک هستید، Omen Of Sorrow را هرگز از دست ندهید. نخستین بسته‌ی الحاقی این عنوان چند ماه پیش منتشر شد و جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

به‌ نقل از سازندگان، این عنوان در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. به این ترتیب در آینده افراد بیشتری شانس تجربه‌ی عنوان مذکور را دارند. در صورت دریافت اخبار دیگر در مورد این بازی، آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *