- دسته‌بندی نشده

بازی Marvel’s Avengers آغازی بر جهان Avengers خواهد بود

بازی Marvel’s Avengers آغازی بر جهان Avengers خواهد بود

همان طور که می‌دانید در جریان کنفرانس شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) در رویداد E3 2019، اطلاعات و نمایش‌هایی جدید از عنوان Marvel’s Avengers منتشر شد. بر اساس صحبت‌های سازندگان، این بازی ارتباطی با دنیای سینمایی مارول نخواهد داشت.

به تازگی، آقای اسکات آموس (Scott Amos)، رییس استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، در گفتگو با وب‌سایت GamesIndustry اظهار داشته است که بازی Marvel’s Avengers شروعی برای دنیای Avengers خواهد بود.

وی در مورد الهام گیری Marvel’s Avengers از بازی Spider-Man اظهار داشت:

هر بازی بر ما تاثیرگذار است. ما به هر بازی بزرگ نگاه می‌اندازیم و از خود می پرسیم چه چیزی را می‌توانیم از آن الهام بگیریم. هنگامی که به Spider-Man نگاه انداختیم، متوجه شدیم این به علایق ما نزدیک است، اما به این نیز فکر کردیم که تمام این بازی ها در ۱۰ ماه گذشته عرضه شدند و فروش خوبی داشتند. ما از هر چیزی که بهترین است، استفاده می‌کنیم. ما آن را با مارول نگاه می‌کنیم. آن‌ها بسیار باهوش هستند. آن ها می دانند در دنیای خودشان، از فیلم‌ها تا بازی‌های ویدئویی چه اتفاقی می افتد. آن ها در کنار ما در مورد اینکه چه راه هایی برای ما و خودشان درست است، کمک می‌کنند. ما در حال ساخت جهان Avengers هستیم و این هدف ماست.

بازی Marvel’s Avengers قرار است در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ( ۱۵ می ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نیز پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و استیدیا عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *