- دسته‌بندی نشده

بازی Halo Infinite مورد انتظارترین عنوان تیراندازی مخاطبین IGN محسوب می‌شود

بازی Halo Infinite مورد انتظارترین عنوان تیراندازی مخاطبین IGN محسوب می‌شود

وب‌سایت مطرح IGN مدتی پیش تصمیم گرفت تا با برگزار کردن یک نظرسنجی، مورد انتظارترین بازی سبک تیراندازی که مخاطبین این سایت بی‌صبرانه منتظر آن هستند را مشخص کند. حال با پایان این نظرسنجی، پاسخ این سوال پیدا شده است.

IGN با انتشار یک توئیت جدید نشان داد که بازی Halo Infinite مورد انتظارترین عنوان تیراندازی برای مخاطبین این وب‌سایت محسوب می‌شود. البته پیش از هر چیر باید اعلام کنیم که بازی‌های ذکر شده در این نظرسنجی شامل Call of Duty: Modern Warfare ،Borderlands 3 ،Gears 5 ،Doom Eternal و Wolfenstein: Youngblood می‌شوند.

علی رغم رقابتی شدید، جدیدترین نسخه‌ی سری محبوب موفق شد تا با عبور از بازی Borderlands 3، بیشترین آرا را به خود اختصاص دهد. نکته‌ی جالب نظرسنجی IGN این است که مردم بیشتر از سافت ریبوت Call of Duty: Modern Warfare، برای تکه تکه کردن شیاطین Doom Eternal هیجان زده هستند.

متاسفانه این‌طور که نتایج نظرسنجی نشان می‌دهند، بازی Wolfenstein: Youngblood نتوانسته است نظر مخاطبین این وب‌سایت را به خود جلب کند. همچنین برخلاف Halo Infinite که طرفداران را حسابی بی‌تاب کرده است، ظاهراً بازی Gears 5 در رسیدن به این هدف ناکام بوده است. شاید یکی از دلایل مهم عدم هایپ کافی برای این بازی، عدم نمایش گیم‌پلی آن در طی کنفرانس E3 شرکت مایکروسافت باشد. به نظر می‌رسد که بازی Call of Duty: Modern Warfare نیز به همین دلیل ضعیف‌تر عمل کرده است.

شما می‌توانید نتایج این نظرسنجی را در ادامه مشاهده کنید:

نظر شما چیست؟ برای کدام یک از عناوین تیراندازی هیجان زده هستید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *