- دسته‌بندی نشده

بازی Dream بیش از ۱۰۰ هزار کاربر دارد

بازی Dream بیش از ۱۰۰ هزار کاربر دارد

همانطور که پیش‌تر اعلام شده بود، بازی جدید سازندگان عنوان Little big planet یعنی Dream، از تاریخ ۲۷ فروردین، فروش نسخه‌ی دسترسی زودهنگام خود را با قیمت پایه ۳۰$ شروع کرد و حال پس از گذشت چند ماه توانسته است تا به آمار خیره کننده‌ی ۱۰۰ هزار کاربر دست پیدا کند.

بازی جدید استودیو مدیا مولکول (Media molecule) یعنی Dream درست به مانند معنای اسمش، به شما اجازه می‌دهد تا دنیایی که در رویاهایتان هست را خلق کنید و به مانند یک گالری برای دیگر بازی‌بازها به صورت آنلاین و هم‌زمان به نمایش بگذارید. از این رو بسیاری از کاربران قبل از انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام، نگران مشکلات و محدودیت برای تعداد افراد حاضر در بازی بوده‌اند. ولی حال پس از گذشت حدود ۲ ماه از انتشار بازی، این استودیو همچنان فروش نسخه‌ی دسترسی زودهنگام خود را متوقف نکرده و این نسخه هنوز در فروشگاه پلی‌استیشن موجود است!

یکی از کاربران سایت رددیت با انتشار تصویر زیر اعلام کرد که این بازی توانسته است به مرز ۱۰۰ هزار کاربر برسد.

هرکدام از این ابرها، سرزمین رویایی یکی از بازیبازان است.

این فرد که MmDreamQueen نام دارد، یکی از کاربران رسمی شرکت مدیا مولکول است. این کاربر در زمان کامل کردن سرزمینش حدود ۱۰۰.۳۵۱ نفر دنبال کننده داشت، که به نوعی می‌توان آن را تعداد افرادی دانست که در حال تجربه‌ی این عنوان هستند. البته این عدد را نمی‌توان دقیق دانست زیرا به همان سادگی که یک کاربر را دنبال می‌کنید، می‌توانید از این‌کار نیز دست بکشید که همین مورد می‌تواند دلیل و سندی بر بیشتر بودن تعداد بازی‌بازان این اثر باشد.

این بازی درحال حاضر با قیمت ۳۰ دلار در فروشگاه پلی‌استیشن موجود است و البته باید به این نکته نیز اشاره داشت که نسخه‌ی پیش‌رو هنوز کامل نیست و بخش‌هایی مثل بخش داستانی، هنوز به بازی اضافه نشده‌اند ولی بعد از انتشار کامل بازی نیازی به پرداخت اضافه نیست و دریافت محتویات برای شما رایگان خواهد بود.

احتمال می‌رود که بعد از اتمام مهلت دسترسی زودهنگام، قیمت این بازی به حدود ۶۰ دلار برسد. پس اگر شما هم دوست دارید سرزمینی با خلاقیت‌ها و تفریحات خودتان بسازید، پیشنهاد می‌کنم که عجله کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *