- دسته‌بندی نشده

بازی Diablo 4 توسط یک رسانه‌ی خبری فرانسوی لو رفت

بازی Diablo 4 توسط یک رسانه‌ی خبری فرانسوی لو رفت

بلیزارد (Blizzard) در وضعیت خیلی خوبی قرار ندارد و اخراج کارکنان این شرکت نیز همین موضوع را نشان می‌دهد. البته این اتفاق سبب شده است تا رسانه‌ی خبری Le Monde مقاله‌ی جدیدی را در مورد بلیزارد منتشر کند. نکته‌ی جالب این است که در این مقاله به بازی Diablo 4 نیز اشاره شده است.

طبق توضیحات ارائه شده، ظاهراً در Blizzcon امسال شاهد رونمایی رسمی از بازی Diablo 4 خواهیم بود. این‌ طور که به نظر می‌رسد، شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard ) نسخه‌ی جدید سری Diablo را به اعضای داخلی خود نشان داده است و کارکنان شعبه‌ی پاریس بلیزارد نیز آن را مشاهده کرده‌اند.

بخشی از متن ترجمه شده را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

تیم‌های بلیزارد اینترتینمت بازی Diablo 4 را مشاهده کرده‌اند و می‌دانند که نسخه‌ی جدید Overwatch نیز در حال توسعه است. اما در بهترین حالت نیز هیچکدام از این عناوین تا قبل از ۲۰۲۰ میلادی منتشر نمی‌شوند.

رونمایی رسمی از Diablo 4 و اعلام تاریخ انتشار آن در Blizzcon می‌تواند بهترین کار برای جبران مراسم افتضاح و ناامید کننده‌ی سال گذشته باشد. اگر این موضوع به خاطر ندارید، زمانی که طرفداران منتظر معرفی Diablo 4 در Blizzcon سال گذشته بودند، بلیزارد از یک بازی موبایل با نام Diablo: Immortals رونمایی کرد و با نارضایتی شدید حاضرین رو‌به‌رو شد.

علاوه بر Diablo 4، در حال حاضر شایعات زیادی درباره نسخه‌ی جدید Overwatch نیز وجود دارند. البته با توجه به اخراج تعدادی از کارکنان بلیزارد، ممکن است که برنامه‌ی این شرکت دچار تغییراتی شده باشد.

در هر حال، شایعات اخیر نشان می‌دهند که در سال آینده شاهد عرضه‌ی بازی Diablo 4 خواهیم بود. اگر این موضوع صحت داشته باشد، احتمالاً با یکی از عناوین هنگام عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعد مواجه خواهیم شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *