- دسته‌بندی نشده

بازی Cyberpunk 2077 ممکن است از ابتدا دارای حالت نیو گیم پلاس باشد

بازی Cyberpunk 2077 ممکن است از ابتدا دارای حالت نیو گیم پلاس باشد

جالب است که استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، هنوز متوجه این موضوع نشده‌است که بازی Cyberpunk 2077 عنوانی است که طرفداران دوست دارند مدت‌ها تجربه و بارها تکرار کنند. آخرین نکته‌ای که در جریان گفتگوی یکی از طرفداران بازی و مدیر طراحی استودیوی سی‌دی پراجکت رد، آقای پاول ساسکو (Pawel Sasko) متوجه شدیم، وجود حالت نیو گیم پلاس از ابتدای انتشار بود.

پاول ساسکو، به‌عنوان طراح اصلی بازی، تمایل داشت اطلاعاتی را از این اثر نقش‌آفرینی به طرفداران بدهد. یکی از آن‌ها پرسید که آیا بازی‌بازان قادر خواهندبود تا قابلیت‌های متنوع و بی‌پایان را باز کنند یا این‌که به مکانیسم‌هایی مثل Skill Point محدود می‌شوند.

ساسکو این‌گونه پاسخ داد که فلسفه‌ی استودیوی سی‌دی پراجکت رد این است که بازی باید قابلیت تکرار زیادی داشته‌باشد و به‌همین دلیل، بازی‌بازان نمی‌توانند در اولین تجربه‌ی این عنوان به تمامی مزایا دست پیدا کنند.

درواقع می‌توانید این‌گونه برداشت کنید که بازی برای دستیابی به همه‌ی آیتم‌ها، مزایا و مهارت‌های گوناگون، شما را ترغیب می‌کند که بیش‌از یک‌بار آن‌را تجربه کنید.

از سویی دیگر، اشاره‌ ساسکو به ناتوانی کاربران در رسیدن به تمام مزایای بازی در تجربه‌ی اول، باعث شد تا طرفداران بازی، به این نتیجه برسند که حالت نیو گیم پلاس از ابتدا دردسترس خواهدبود.

حالت نیو گیم پلاس یا به اختصار +NG، به بازی‌باز این اجازه را می‌دهد که پس از اتمام بخش داستانی، بدون ازدست دادن قابلیت‌ها، سلاح‌ها و موارد کسب‌شده، بازی را از ابتدا شروع کنند. بنابراین درادامه می‌توان به درجات قوی‌تر دست یافت.

پاول ساسکو رسما این حالت را تایید نکرده‌است. اما از صحبت‌های او می‌توان چنین مطلبی را برداشت کرد. البته این اولین‌بار نیست که استودیوی سی‌دی پراجکت رد حالت نیو گیم پلاس را دردسترس می‌گذارد. آن‌ها در عنوان The Witcher 3 نیز به‌دلیل محبوبیت زیاد این حالت را اضافه کرده‌بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *