- دسته‌بندی نشده

بازی Cyberpunk 2077 ماشین‌های خودران خواهد داشت

بازی Cyberpunk 2077 ماشین‌های خودران خواهد داشت

همانطور که ما برای بازی نقش‌‌آفرینی جدید استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Project RED) انتظار می‌کشیم، هر قدر که پیش می‌رویم توسعه‌دهندگان اطلاعات بیش‌تری از این بازی به اشتراک می‌گذارند. برای اطلاع از آخرین خبر منتشر شده در رابطه با این عنوان زیبا با من و گیمفا همراه باشید.

ما قبلا دانستیم که آقای کیانو ریوز (Keanu Reeves)، به طور ویژه‌ای در بازی Cyberpunk 2077 نقش دارد. همچنین دانستیم بازی‌بازان قادر خواهند بود تا از شهر Night City خارج شوند و همچنین بازی پایان‌های متفاوتی خواهد داشت. به تازگی آقای الوین لو (Alvin Liu)، هماهنگ‌کننده‌ی رابط کاربری بازی، طی مصاحبه‌ای با سایت Prima Games راجع به ماشین‌های خودرانی که در بازی وجود دارند گفت‌ و گو کرده است. در واقع امکانی به نام خدمات Al Uber در بازی وجود دارد که به بازی‌بازان کمک می‌کند تا در شهر به گشت و گذار بپردازند. همانطور که تاکنون در تریلرهای منتشر شده از بازی دیدیم، وسایل نقلیه‌ی بسیاری در بازی وجود دارد که بازی‌بازان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. ساختمان‌های موجود در شهر Night City، گاراژهای بزرگی دارند که بازی‌باز می تواند چند عدد از این اتومبیل‌ها را در آن‌ها نگهداری کند. ممکن است گاهی اوقات بنا بر دلایلی نتوانید پشت فرمان بنشینید یا شاید کارهایی برای انجام دادن داشته باشید و مجبور باشید که جایی بروید. نگران نباشید، در بازی ماشین‌های خودرانی وجود دارند که شما را به هر‌جایی که بخواهید می‌برند. فقط کافی است لب تر کنید!

آقای لو راجع به قابلیت ماشین‌های خودران می‌گوید:

ما در بازی Cyberpunk 2077 خدمات رسانی ماشین‌های خودران را داریم. اگر شما از رانندگی کردن نفرت دارید، میتوانید با ماشین خودران خودتان تماس بگیرید تا به سرعت به دنبال شما بیایند.

توسعه دهنده‌ی این بازی در رابطه با این موضوع می‌گوید:

با این حال، باید ذکر کنیم که این سرویس با هزینه ای همراه خواهد شد و بدیهی است که می تواند به سرعت افزایش پیدا کند.

بازی Cyberpunk 2077 عنوانی جهان‌باز و اکشن ماجراجویی است که داستان آن در جهان Night City جریان دارد؛ شهری که مردم آن به قدرت، تجمل و ایجاد تغییرات بر ظاهر بدن خود علاقه و وسواس بسیاری دارند. شما در بازی Cyberpunk 2077 در نقش کاراکتری به نام V قرار خواهید گرفت. شخصی مزدور و قانون‌شکن که به دنبال عمل جراحی بر روی بدن خود است. او فکر می‌کند این کار راهی برای رسیدن به جاودانگی و ابدیت است. شما می‌توانید در بازی Cyberpunk 2077 مهارت و روش‌های مختص به خود را برای پیش‌روی کردن در داستان بازی انتخاب کنید و در نهایت پا به سرزمین بزرگی برای اکتشاف بگذارید. انتخاب‎های شما به داستان بازی و جهان اطراف شما تاثیر بسیاری خواهند گذاشت.

بازی‌بازان می‌توانند بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 را در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی خود تجربه کنند.

شما راجع به این قابلیت چه نظری دارید؟ آن را با من به اشراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *