- دسته‌بندی نشده

بازی Cyberpunk 2077 دارای پایان‌های متفاوتی است

بازی Cyberpunk 2077 دارای پایان‌های متفاوتی است

بر طبق اخبار جدیدی که از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است، شرکت بازی‌سازی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، بازی Cyberpunk 2077 را همانند بازی The Witcher 3: Wild Hunt، با پایان‌های متفاوتی عرضه خواهد کرد.

کارگردان مراحل بازی Cyberpunk 2077 در طی مصاحبه‌ای، چندگانه بودن پایان‌های عنوان مذکور را تایید کرد. ایشان در مورد اینکه بازی Cyberpunk 2077 چند پایان دارد، هیچ سخنی به میان نیاورد و فقط به این نکته اشاره کرد که این عنوان دارای چندین پایان‌بندی مختلف است. او همچنین ادامه داد که وقوع هر یک از این پایان‌ها، مستلزم کنش‌های شما در بازی خواهد بود.

ایشان به این نکته نیز اشاره کردند که بازی‌بازان می‌توانند کل مبارزات انتخابی را علی رغم دو تقویتی که به صورت خودکار برای آنها فعال است، بدون هیچ‌گونه تقویت نیرویی انجام دهند. البته این مورد به دلخواه کاربر است.

این کارگردان در ادامه بیان کرد که شرکت بازی‌سازی سی‌دی پراجکت رد به طور جدی بر‌روی این بخش تمرکز کرده است و سعی دارد که بهترین تجربه را به مخاطبان خود عرضه نماید.

موسس استودیوی سی‌دی پراجکت رد، به تازگی اظهار داشت که ساخت بازی در سخت‌ترین مرحله‌ی خود به سر می‌برد و مشغول فشرده‌سازی بخش‌های توسعه یافته‌ی این بازی هستند. این بخش سخت‌ترین و پر چالش‌ترین روند توسعۀ بازی است. با این اوصاف، به نظر می‌رسد که استودیوی سی‌دی پراجکت رد می‌خواهد تا جایی که ممکن است، به پیشرفت این بازی بپردازد.

در کنار تمام این موارد، به نظر می‌رسد که قابلیت Photo Mode برای این بازی تایید نشده است. البته که وجود آن می‌تواند در بازی بسیار هیجان‌انگیز باشد ولی باید تا تایید این قابلیت توسط استودیوی سازنده منتظر بمانیم.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۶ آپریل ۲۰۲۰)، برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. شما کاربران عزیز می‌توانید که اخبار مربوط به بازی Cyberpunk 2077 را در این نشانی دنبال کنید. همچنین می‌توانید مقالۀ سعید آقابابایی را در مورد ۳۲ نکتۀ گیم‌پلی این بازی را تحت عنوان “وعده ما، شهر شب… | ۳۲ نکته که باید از گیم‌پلی Cyberpunk 2077 بدانید” مطالعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *