- دسته‌بندی نشده

بازی Baldur’s Gate 3 برای پلتفرم گوگل استیدیا معرفی شد

بازی Baldur’s Gate 3 برای پلتفرم گوگل استیدیا معرفی شد

استودیوی لاریان (Larian)، توسعه دهنده‌ی عنوان Divinity: Original Sin، در حال کار برروی بازی جدید و به شدت مورد انتظار خود در سبک نقش آفرینی تحت عنوان Baldur’s Gate 3 است.

پوشش زنده‌ی کنفرانس Stadia Connect امشب با تایید و معرفی بازی Baldur’s Gate 3 شروع شد که در تریلر معرفی آن، خشونت و کشت و کشتار جز ویژگی‌های قابل توجه داستان بشمار می‌رود. گفته‌ها حاکی از آن است که این بازی تا به امروز بزرگ‌ترین پروژه‌ در دست ساخت استودیوی لاریان را رقم می‌زند. به گفته‌ی سوئن وینک (Swen Vincke)، مدیر عمال شرکت لاریان، با وجود کمبود منابع ولی بازی به بهترین حالت ممکن در حال پیشروی است. Baldur’s Gate 3 در کنار انتشار برای رایانه‌های شخصی برای پلتفرم گوگل استیدیا نیز عرضه خواهد شد.

استودیوی لاریان بازی موفق Divinity: Original Sin را در کارنامه‌ی خود ثبت کرده و آخرین عنوان منتشر شده از این شرکت نیز Divinity: Original Sin 2 بوده است که در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۷ میلادی) برای رایانه های شخصی منتشر شد. در صورت تمایل شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم امیرمهدی نامجو در سایت مطالعه کنید. به نظر شما با توجه به سابقه‌ی شرکت لاریان در بازی‌سازی باید توقع چه عنوانی را پس از عرضه داشته باشیم؟ گیمفا شما را به دیدن این تریلر معرفی دعوت می‌کند؛ با همراه باشید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *