- دسته‌بندی نشده

بازی Avengers یک کمپین اکشن و ماجراجویی کامل را به شما ارائه می‌کند

بازی Avengers یک کمپین اکشن و ماجراجویی کامل را به شما ارائه می‌کند

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) و استودیوی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics)، ناشر و توسعه دهنده‌ی بازی Avengers، پیش از این به صراحت اعلام کرده بودند که پس از عرضه‌ی این عنوان، شاهد انتشار محتوای اضافی قابل توجهی برای آن خواهیم بود. از محتوای قابل تجربه به صورت Co Op گرفته تا یک بخش داستانی بسیار غنی، به نظر می‌رسد قرار است شاهد یک تجربه‌ی بسیار پرمحتوا در دنیای مارول (Marvel) باشیم. با این حال، سوال این‌جا است که تجربه‌ی این بخش داستانی غنی دقیقا چند ساعت طول خواهد کشید؟

کارگردان نوآوری بازی، اقای نوآ هیوگس (Noah Hughes)، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت Wccftech به این مسئله پرداخته است. اگرچه ایشان زمان دقیق بخش داستانی بازی را اعلام نکردند ولی اطلاعات جالبی از این بخش را با توجه به ساخته‌‌های گذشته‌ی استودیوی کریستال داینامیکس در اختیار هواداران قرار دادند. به گفته‌ی ایشان، محتوای مربوط به خط داستانی، تنها نیمی از تجربه‌ی بخش کمپین را به خود اختصاص می‌دهد و ماموریت‌ها و محتوای جانبی بسیاری برای آن دسته از کاربرانی که به این موارد علاقه دارند، در نظر گرفته شده است. آقای هیوگس در این مصاحبه بیان کردند:

ما لزوما درباره‌ی تعداد ساعت‌های (مربوط به بخش کمپین) صحبت نمی‌کنیم. با این حال، ما نسبت به ارائه‌ی یک بخش کمپین کامل در سبک اکشن و ماجراجویی متعهد هستیم. با وجود این که ما قصد داریم بازی را پس از عرضه گسترش دهیم ولی اگر ساخته‌های قبلی استودیوی کریستال داینامیکس را تجربه کرده باشید، می‌دانید که زمان لازم برای تمام کردن داستان در بخش کمپین، معمولا کمتر از نصف زمان لازم برای تجربه‌ی تمام محتوای موجود است.

ماموریت‌های زیادی وجود دارند که اختیاری خواهند بود. شما می‌توانید در طول تجربه‌ و پیش بردن محتوای داستانی، آن‌ها را هم انجام دهید یا می‌توانید منتظر پایان بازی مانده سپس به سراغ تمام کردن همه‌ی آن‌چه که باقی مانده است بروید. به هر حال، محتوای بسیار زیادی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. از این جهت، این بازی نسبت به ساخته‌های گذشته‌ی ما آن‌قدر متفاوت نیست. ولی در این بازی، ما به شما قول داده‌ایم که بدون هیچ هزینه‌ی اضافی، چیزهای جدید دریافت خواهید کرد. شما می‌توانید انتظار دریافت قهرمان‌ها و مناطق جدید را داشته باشید.

اگر عناوین ساخته شده توسط استودیوی کریستال داینامیکس مانند سری Tomb Raider و محتوای آن‌ها در زمان عرضه را در نظر گرفته و آن را در کنار تمامی مواردی که بعدی از انتشار بازی Avengers برای این عنوان عرضه می‌شوند قرار دهیم، به نظر می‌رسد دیگر جای هیچ نگرانی در زمینه‌ی میزان محتوا در این عنوان وجود نخواهد داشت. البته باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که قرار نیست با یک بازی جهان‌باز طرف باشید.

بازی Avengers در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری (۱۵ می سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط با این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *