- دسته‌بندی نشده

بازی Astral Chain ممکن است نسخه‌ی اول یک سه‌گانه باشد

بازی Astral Chain ممکن است نسخه‌ی اول یک سه‌گانه باشد

بازی Astral Chain، جدیدترین ساخته‌ی پلاتینوم گیمز (Platinum Games)، بدون شک یکی از جذاب‌ترین بازی‌های انحصاری نینتندو سوییچ محسوب می‌شود. عنوانی که با اضافه کردن امکان کنترل دو شخصیت، قصد دارد تا تغییرات جالبی را در سبک اکشن ایجاد کند. به لطف E3، ما اطلاعات زیادی را از این بازی بدست آوردیم، اما شاید جالب باشد بدانید که Astral Chain ممکن است شروع یک سه‌گانه‌ی داستانی باشد.

آقای تاکاهیسا تائورا (Takahisa Taura)، کارگردان Astral Chain، به تازگی مصاحبه‌ی جدیدی را با وب‌سایت IGN انجام داده است. در این گفتگو، از آقای تائورا در مورد احتمال انتشار محتویات پس از عرضه نظیر بسته‌ی الحاقی سوال شد. در پاسخ به این سوال، وی تائید کرد که پلاتینوم گیمز در حال حاضر برنامه‌ای برای انتشار محتویات اضافه ندارد، اما داستان بازی ممکن است در دو دنباله‌ی دیگر روایت شود. البته این طور که به نظر می‌رسد، تصمیم پلاتینوم گیمز هنوز قطعی نشده است و این موضوع بیشتر به میزان فروش بازی بستگی دارد.

ما امیدواریم تا Astral Chain علاوه بر کسب نمرات عالی، به یک موفقیت تجاری نیز تبدیل شود. حال باید دید که این آی‌پی جدید چگونه می‌تواند در بازار رقابتی بازی‌های ویدئویی خود را نشان دهد.

بازی Astral Chain در تاریخ جمعه ۸ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۳۰ آگست ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *