- دسته‌بندی نشده

بازی‌های آینده‌ی Take-Two با فاصله‌ی زمانی کم‌تری منتشر خواهند شد

بازی‌های آینده‌ی Take-Two با فاصله‌ی زمانی کم‌تری منتشر خواهند شد

این‌طور که به نظر می‌رسد، شرکت تیک‌تو (Take-Two) قصد دارد تا در رویه‌ی خود مبنی بر انتشار بازی‌های طولانی با فاصله زمانی زیاد، تغییراتی ایجاد کند.

شرکت تیک‌تو دارای چندین عنوان از بهترین بازی‌های ویدئویی در طول تاریخ است؛ در این میان می‌توان به بازی‌هایی همچون GTA و Red Read Redemption اشاره کرد. همان‌طور که احتمالا در ذهن شما نیز چنین چیزی گذر کرده است، این شرکت از زمان طولانی بین انتشار دو بازی خود کمی آزرده‌خاطر است. مدیرعامل این شرکت بیان کرده است که با پشتیبانی پس از انتشار بازی‌ها، می‌توان تا حد امکان فاصله‌ی بین انتشار دو بازی را کاهش داد.

بالاخره شاهد این مورد خواهیم بود که زمان طولانی بین انتشار دو بازی توسط این شرکت کاهش یابد:

به نظر من، این فاصله‌ی زمانی دیگر بیشتر از این افزایش پیدا نخواهد کرد. در حقیقت، من فکر می‌کنم که حتی بهتر است این زمان را کاهش دهیم. ما کاملا هر دو طرف را در نظر داریم: در یک طرف سازندگان هستند که باید بازی را به بهترین شکل ممکن توسعه دهند، در طرف دیگر بازیکنانی قرار دارند که انتظارات بالایی دارند و برای بازی مورد علاقه‌شان باید زمان زیادی را منتظر بمانند. ولی…خب ۸ سال زمان خیلی زیادی است.

کاملا مشخص است که مدیرعامل این شرکت به فاصله‌ی زمانی بین انتشار دو نسخه‌ی بازی Red Dead Redemption اشاره داد.

پشتیبانی از نظر محتویات بعد از انتشار بازی، می‌تواند به آن معنا باشد که دیگر برای ساخت بازی‌ها چنین زمان طولانی را شاهد نباشیم. همچنین شما در بازی دنیایی را دریافت خواهید کرد که هیچ کم‌ و کاستی ندارد و محتویات فراوانی برای ارائه دارد.

به نظر ایشان، با تمام کردن روند توسعه‌ی بازی در وهله‌ی اول و پشتیبانی از آن پس از انتشار در مرحله‌ی بعد، می‌توان باعث شد که زمان ساخت بازی‌ها کاهش یابد. او همچنین بیان کرد که احساس نمی‌کند ناشران بزرگ این صنعت در روند خود تغییری ایجاد کنند، ولی این مورد می‌تواند «استراتژی بهتر و بزرگ‌تری» باشد.

شرکت تیک‌تو را می‌توان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شرکت‌های حال حاضر در صنعت بازی‌های ویدئویی دانست. آیا این تغییر رویه باعث می‌شود که بازی‌های آینده‌ی این شرکت از وضع کنونی خود بهتر شوند، یا با این تغییر روند، افول شرکتی در اوج را خواهیم دید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *