- دسته‌بندی نشده

بازیگر Star Wars Jedi: Fallen Order جزئیات جدیدی از این بازی ارائه می‌دهد

بازیگر Star Wars Jedi: Fallen Order جزئیات جدیدی از این بازی ارائه می‌دهد

طی اخبار جدیدی که از بازی Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شده است، آقای کمرون موناگان (Cameron Monaghan)، بازیگر شخصیت اصلی این بازی اطلاعات هیجان‌انگیزی را از آن ارائه می‌دهد. برای جزئیات بیش‌تر با گیمفا همراه باشید.

همانطور که می‌دانید آقای موناگان به سبب ایفای نقش جوکر در سریال گاتهام شناخته شده است. وی نقش شخصیت اصلی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order یعنی کال کستیس (Cal Kestis) را به عهده دارد. یک Jedi جوان که توسط این هنرپیشه‌ی قهار، به حیات خویش باز می‌گردد. طبق گفته‌های آقای موناگان، آنچه که او را راجع به این بازی هیجان زده کرده است هنوز توسط استودیوی ریسپاون (Respawn) نمایش داده نشده است؛ مانند دنیای متفاوت بازی.

وی با ارسال پست جدیدی در صفحه‌ی اینستاگرام خود راجع به این بازی می‌گوید:

من برخی از تصاویر بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را بسیار دوست دارم. جزئیات بسیار زیادی از این بازی وجود دارد که تا به حال اطلاعاتی از آن‌ها منتشر نشده است. در این بازی سیاره‌های متفاوتی وجود دارد که قبلا یکی از آن‌ها را مشاهده کرده‌اید و من فکر می‌کنم این چیزی است که مرا بیش‌تر هیجان‌زده می‌کند. خلاقیت تیم ریسپاون در توسعه‌ی این بازی و تلاش بسیاری که برای ساخت این عنوان خاص صرف می‌کنند باور کردنی نیست.

همانطور که می‌دانید استودیوی ریسپاون راجع به جهان متنوع این بازی صحبت کرده است که بازی‌بازان به وسیله‌ی سفینه‌ی خود می‌توانند به صورت آزادانه به آن‌ها سفر کنند. در گفته‌های آقای موناگان به تعداد جهان‌های موجود در این بازی اشاره‌ای نشده است اما اعتقاد بر این است که هر کدام از آن‌ها چندین ساعت محتوا ارائه می‌دهند و هر یک جایگاه مرکزی کوچکی دارند که می‌توانید در آنجا پرسه بزنید، با NPCها صحبت کرده و در فعالیت‌ها شرکت کنید.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ماه امسال (مصادف با ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *