- دسته‌بندی نشده

بازه‌ی زمانی انتشار بازی GreedFall مشخص شد

بازه‌ی زمانی انتشار بازی GreedFall مشخص شد

استودیوی اسپایدرز گیمز (Spiders Games) که حدود سه سال پیش بازی GreedFall را معرفی کرده بود، امروز طی خبری جدید بازه‌ی زمانی انتشار آن را مشخض کرد.

با اینکه استودیوی فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) در نمایشگاه E3 امسال شرکت نخواهد کرد، ولی با این حال در دو هفته‌ی اخیر دست به معرفی و آشکار کردن تاریخ انتشار برخی از عناوین خود زده است. حدودا دو روز پیش بود که تاریخ انتشار بازی The Surge 2 اعلام شد و امروز نیز بازه‌ی زمانی انتشار GreedFall مشخص شد. این بازی که یک عنوان نقش آفرینی بوده و به دست استودیوی اسپایدرز گیمز در حال توسعه است، شما را به جستجو و کاوش در جزیره‌ای منحصر به فرد در پی یافتن گنجی گران‌بها دعوت می‌کند. به گفته‌ی شرکت توسعه دهنده‌، بازی در ماه سپتامبر سال میلادی جاری عرضه می‌شود، یعنی تقریبا همزمان با تاریخ انتشار بازی The Surge 2. با اینکه در اولین معرفی GreedFall تاریخ انتشار حدودی آن سال ۲۰۱۸ میلادی بیان شده بود ولی پس از آن، در به‌روزرسانی E3 2018 مشخص شد که بازی در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه می‌شود. بی‌شک این مدت زمان کمک شایانی به فرآیند ارتقا و بهبود کیفیت بازی کرده است. در بخش زیر برخی از تصاویر جدید منتشر شده از بازی برای شما مهیا شده است:

در حالی که برخی از ما برای دانستن زمان انتشار بازی به طور دقیق‌تر کنجکاو هستیم، استودیوی سازنده سعی بر این دارد تا با انتشار تریلر جدید بازی افراد بیشتری را مشتاق به تجربه‌ی بازی کرده باشد. در تریلر داستانی جدید منتشر شده شاهد شکارچیان گنج، مزدوران، سربازان و ساکنینی هستیم که در این جزیره‌ی جادویی به دنبال گنج و درمان برای بیماری حاکم بر جزیره می‌گردند. بازی برای یافتن این درمان و گنجینه راه‌های مختلفی را پیش‌روی شما قرار می‌دهد و به مانند تمام بازی‌های دیگر در سبک نقش آفرینی، انتخاب‌های شما درمسیر بازی تاثیرگذار خواهد بود. بازی در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه شما را به تماشای تریلر منتشر شده از بازی دعوت می‌کنیم.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *