- دسته‌بندی نشده

ایستراگ جدیدی از لباس کلاسیک شخصیت Noob Saibot در Mortal Kombat 11 کشف شد

ایستراگ جدیدی از لباس کلاسیک شخصیت Noob Saibot در Mortal Kombat 11 کشف شد

بازی‌بازان عنوان Mortal Kombat 11 در محتوای جدید آن به نام Season of Blood به زودی قادر خواهند بود که با یکدیگر در حالت رتبه‌بندی جدید بازی مبارزه کنند.

آخرین محتوای الحاقی Mortal Kombat 11 شامل ایستراگ‌ها و رازهای جدیدی برای پیدا کردن است. یکی از این ایستراگ‌ها که به تازگی کشف شده، لباس کلاسیک شخصیت Noob Saibot است.

بر اساس اطلاعاتی که توسط کاربری به نام sysusr در انجمن رددیت قرار داده شده، لباس شخصیت Noob حاوی برخی دستورات ورودی است. درحالی که برخی نمی‌دانستند این برای چه چیزی بود، کاربر دیگری به نام pope-killdragon به این اشاره کرده که آن دستورات مربوط به بازی Mortal Kombat 2 بوده است. این کدی است که در صفحه‌ی انتخاب شخصیت‌ها قرار گرفته است تا بازی‌بازان به طور مستقیم با شخصیت Noob Saibot مبارزه کنند.

نیازی به گفتن نیست که سازنده‌ی بازی یعنی استودیوی ندررلم (NetherRealm Studios)، مقدار زیادی از جزئیات باورنکردنی را در بازی قرار داده و این کاملا با کد مرتبط با Mortal Kombat 2 که در آن لباس کلاسیک شخصیت Noob Saibot قرار دارد، مشخص است.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را در اینجا مطالعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *