- دسته‌بندی نشده

امکان تجربه‌ی بازی‌های پلتفرم گوگل استیدیا تا قبل از عرضه‌ی این پلتفرم وجود ندارد

امکان تجربه‌ی بازی‌های پلتفرم گوگل استیدیا تا قبل از عرضه‌ی این پلتفرم وجود ندارد

اگر مشتاقانه خواهان تجربه‌ی پلتفرم گوگل استیدیا (Google Stadia) تا قبل از انتشار آن هستید، متاسفانه باید به شما بگویم چنین امکانی وجود ندارد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در ادامه‌ی مطلب همراه شوید.

خیلی عالی می‌شد اگر می‌توانستیم به تجربه‌ی این پلتفرم هیجان‌انگیز تا قبل از عرضه‌ی آن بپردازیم و سپس با کسب آگاهی لازم، اقدام به خرید آن نماییم. در مصاحبه‌ای که از فیل هریسون (Phil Harrison) منتشر شده است، وی تاکید کرد که هیچگونه بتایی از پلتفرم گوگل استیدیا وجود نخواهد داشت.

با در نظر گرفتن اینکه پایه و اساس این پلتفرم، سرویس ابری است، ممکن است که کاربران تجربیات متفاوتی از عملکرد گوگل استیدیا داشته باشند. با توجه به نیاز این پلتفرم به اینترنت، سرویس‌دهی آن به مشتریان می‌تواند با تفاوت‌های چشمگیری همراه باشد. تعداد محدودی از کاربران در سال پیش توانستند که به تجربه‌ی گوگل استیدیا بپردازند؛ آن‌ها مستقیما از صفحه‌ی مرورگر خود به بازی Assassin’s Creed Odyssey دسترسی یافتند و توانستند که این بازی را با بهترین عمکرد و کیفیت، فارق از رایانه‌ای که در اختیار داشتند، تجربه کنند. این آزمایش، موفقیتی بزرگ برای گوگل استیدیا به حساب می‌‌آید ولی با توجه به جمعیت آماری کمی که برای آن در نظر گرفته شد و تنها در امریکا انجام گرفت، این سوال را مطرح می‌کند که آیا واقعا گوگل استیدیا می‌تواند پتانسیل حقیقی خود را در سطح جهانی به نمایش بگذارد. این مسئله‌ای است که گوگل نمی‌تواند صراحتا به آن پاسخ دهد و ما به جواب این سوال زمانی دست پیدا می‌کنیم که خودمان به تجربه‌ی گوگل استیدیا بپردازیم.

از فیل هریسون پرسیده شد که ایا برای آسوده کردن خیال طرفداران، به تستی دیگر از گوگل استیدیا تا قبل از انتشار آن دست خواهد زد و وی در جواب گفت:

با توجه به اینکه امریکا کشوری بسیار پهناور است و از موقعیت‌های جغرافیایی متفاوتی بهره می‌برد، می‌توان نتایج بدست آمده را به باقی کشور‌ها مانند انگلستان تعمیم داد؛ دلیل دیگر این است که ما زمان زیادی را برای انجام تست دیگری در اختیار نداریم در نتیجه، امکان انجام آن وجود نخواهد داشت.

گوگل استیدیا در ماه نوامبر ۲۰۱۹ (آبان یا آذر ۱۳۹۸) عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *